Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Jebote, izgleda da sam ja jedini kome se ova serija ne svidja. Skinuo sam prve 4 sezone i jedva ih odgledao, 5. sezonu nisam ni pomislio da gledam. Meni je Shield, recimo - duplo bolji.
Nisi jedini. Jednostavno ne mogu da se porede, The Shield, po meni, jedna od najboljih serija ikad i The Wire, jedna prosecna policijska serija, bez ikakvih zapleta i uzbudjenja!Nakon sto sam Breakin Bad i Twin Peaks odgledao u cugu, u nedostatku alternative, trenutno se smaram sa The Wire!
Ja sam skinuo prvu epizodu i nakon pola sata zakljucio da je serija bez veze. Izgleda da sam ispao budala...
Ja sam jos veca budala. Skinuo sam 2 sezone! napamet unapred! Edited by El Guapo
Link to comment

Izvadio sam "iz naftalina" Crime story, e to je dobra serija!Jednostavno, mora da postoji neka harizmaticna licnost, u The Wire ne vidim ko bi to mogao da bude, mozda onaj sto mu pistolj sam opali uvek :)

Edited by El Guapo
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vidim da se ovde sralo za sve PARE, otkad nisam bio tu...Ako smem da pitam, ko je ova - El Guapo - badala (EDIT: kamo sreće da nisam napravio grešku u kucanju i da mislim na časopis)?Je l' spada u grupu kao: Calavera (srao mi u pm-u da sam snob), MarlaSinger (očigledni klon oko Fight Cluba da sere 3opqe-u), OddJob (dijarektično-"romantični" genije koji shvata da je umetnost mrtva) i ostalih (poput imaginativnoinduktivnihbezvokalnihizvedenica Vsdv), kojima je jedino bitno da seru po PDF Filmu?Mislim, koliku slobodu mogu da dobijem da tim klonovima kažem šta stvarno mislim? :unsure: :unsure: :unsure:P.S.: Ima li neki PDF na kome mogu da se ljudima obraćam kao Teacherovi štićenici na Sportu, ili kao Harperova ( :puke: ) vs. "levičarska" ekipa? :unsure: :unsure: :unsure:

Edited by Ajant23
Link to comment
Ja dosad, otkad forum postoji (uključujući i tamo) nikada nisam uspeo da shvatim šta Ajant hoće da kaže. Ali, nijednom. :D Samo, simpatično mi je kako je pritom strastven.
ti ko da se nisi kalio na Herru
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...