Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Pa s obzirom da po pola dana repriziraju neke hrvatske sapunice i slicna cudesa valjda ce naci neki pristojan termin(e) za "The Wire". Sve u svemu, neka se spreme ortaci

Ja završio prije par dana. Ako se neko kojim slučajem udostoji pa otkupi ovo umjesto 754 reprize Boljeg života i Seksundgrada, već vidim sebe kako upadam ljudima na gajbu i tjeram ih da gledaju kako bih mogao sa nekim da podjelim oduševljenje.
Link to comment

Sa terminom ce sigurno biti nezgodacija, s obzirom da epizode traju po sat vremena, a ne standardnih 45 minuta, a znajuci b92 i kolicinu reklama po kubnom santimetru mozga koju nam oni serviraju u toku svojih programa ili filmova/serija (narocito tokom dana, u udarnijim terminima), mozemo najpre ocekivati neki termin oko ili iza ponoci. No, nije ni bitno. :D Pohvalno je sto su se potrudili za ovo.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Pohvalno je sto su se potrudili za ovo.
Zasto je pohvalno ako ce [barem to svi ocekuju] The Wire da prodje kao Deadwood? Ukoliko se The Wire zaista bude davao u maju i junu [za vreme svetskog prvenstva?], u nekom ludackom terminu, onda bolje da je seriju otkupila...Avala.
Link to comment

Pohvalno je to sto su otkupili ovu seriju, a ne neku drugu, koja bi im verovatno donela vecu gledanost (tipa jos jedna repriza keksa i gladi ili tako nesto). E sad da li ce oni da zaseru sa terminom i promocijom, videcemo. Mislim samo da bi serija trebala da ide svakim (radnim) danom, a ne jednom nedeljno kao Deadwood. Da li oni mogu to da uglave u semu i da li smeju to po ugovoru, to ne znam.

Link to comment

Ili kao Pink sto je pustao DAMAGES, inace odlicna serija, u terminu od 8 ujutro :isuse:Ako ju je Matic vec nazvao "najboljom serijom na svetu" red je i da dobije neki dobar termin, recimo 22h, pred vesti ili 21:30. Ali ako krene krajem maja, upropastice sami sebe. Niko je nece gledati u junu kad je SP.

Link to comment
  • 3 weeks later...

juce zavrsio drugu sezonu, odmah danas nastavljam sa trecom :Hail: serija je zaista fenomenalna, posle dugo trazenja jedva sam nasao odgovarajuce RS linkove...

Link to comment
juce zavrsio drugu sezonu, odmah danas nastavljam sa trecom :Hail: serija je zaista fenomenalna, posle dugo trazenja jedva sam nasao odgovarajuce RS linkove...
sto mu se ne natorentujes majke? na rs imas i to cekanje, pa sklapanje fajlova...
Link to comment

jel mogu da pitam za sta tacno hailujete B92? otkupili su najbolju krimi seriju ikada snimljenu i gotovo sigurno ce je prikazivati posle onog filma na TV1000? taj koji moze da gleda u pola dva ionako vec ima seriju na hardu, a prime time je rezervisan za sapunjare, reprize, idiote koji se nadvikuju u studiju, rieliti splacine i neizbeznu zabavu miliona - sport.ocete da znate zasto su otkupili seriju? da je ne bi otkupio neko drugi i s njom mozda nesto i uradio.

Link to comment
sto mu se ne natorentujes majke? na rs imas i to cekanje, pa sklapanje fajlova...
prvo sam i pokusao torentom, ali jako je sporo islo. na kraju, kad sam skinuo cele dve sezone ispostavilo se da je u pitanju jako los TVrip, skoro negledljivo.to sklapanje fajlova i nije neki problem, samo ih odpakujem, a pozajmio sam i premium akaunt tako da je islo brzo...
Link to comment

Ima na torrentima odlican rip svih pet sezona u mkv formatu. Ne bih da postvaljam link da se vlasi ne sete™, ali ako ne mozes sam da nadjes javi se na pm.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Sad vidim ovo da ce se The Wire davati,gde to,na B92...zanimljivo,ali se plasim da kao sto je vec neko napisao nece proci dobro na ovoj ojadjenoj televizijskoj sceni,sa intelektualno ojadjenim auditorijumom,pogotovo ako je budu emitovali posle ponoci...tako da ako ste u mogucnosti skinite sa neta ili narezite od nekoga ko vec ima seriju,odlicna je i mnogo je dobro kad mozes da gledas 2-3 epizode za redom...u svakom slucaju,ko voli krimi serije,od ovoga bolje naci nece!

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...