Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Heh, biće onda da nisi dovoljno mislio ni o filmu osećao film :D
:isuse: Aman, čoveče, ne razumem način na koji se izražavaš, način na koji formulišeš rečenice... Nema to nikakve veze sa filmom.Uh, kud se uopšte nakačih.
Link to comment
:isuse: Aman, čoveče, ne razumem način na koji se izražavaš, način na koji formulišeš rečenice... Nema to nikakve veze sa filmom.Uh, kud se uopšte nakačih.
Da, to bi trebalo da je put ka umetnosti...
Link to comment
Je l' spada u grupu kao: Calavera (srao mi u pm-u da sam snob)
Ti si to mene pomesao s nekim, nisam dovoljno zaludan da se raspravljam s tobom. ^_^ Ali stvarno, ako ne prestanes da me prozivas po forumu, bicu prinudjen da te stavim na ignore. Edited by Calavera
Link to comment

Da riskiram da ispadnem glup ali toliko sam se zainteresovao za The Wire da moram da pocnem da je gledam. Jedino, postoji jedan problem: imam trecu, cetvrtu, i petu sezonu, znaci, da li pocnem odatle ili cekam (sto ce biti tesko) dok ne dobijem prve dve? Dosta toga sam razumeo iscitajuci ovaj topik.

Link to comment
OK. Hvala. Treba se strpiti nekako!
loze te.pocni od II ako imas, ja sam tako poceo. postoji posebna grana filozofije gledanja The WIREa koja se bavi optimalnim redosledom. imas tu negde na topiku, potrazi.
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...