Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Ti si to mene pomesao s nekim, nisam dovoljno zaludan da se raspravljam s tobom. ^_^ Ali stvarno, ako ne prestanes da me prozivas po forumu, bicu prinudjen da te stavim na ignore.
Joj, kako je lepo izbeći gubljenje vremena s :yawn2: tobom :yawn2: A, inače, molim te me stavi na ignore ako bi to značilo da ćeš prestati da me ganjaš po forumu. Ma, značilo bi vraga, samo bi nastavio da izokola sereš kao što si i do sada, ali da izbegneš obavezu da čitaš šta će ti se odgovoriti. Kako bilo, ovo je prvi put da sam ti odgovorio, a ti već smislio da te ja ganjam po forumu... Biće da je bilo obrnuto, a ja do sada ćutao kada si ti u pitanju...Inače, kačenje pm-ova je protiv pravila i samo zato nisam okačio onu divnu konferenciju pm-ova koju je započeo tajanstveni Mr.Blonde, koji se nakon kratkotrajnog glupiranja ovde - povukao, a što si ti odlučio da i tamo na pm-ovima pišeš o meni, hej... To si ti, jedno od onih nužnih zala koju uglavnom moram nositi na grbači. Jedino ti se mora reći da si uglavnom dovoljno uvijen i podmukao da bi bilo očigledno koliko me jašeš. :smoris:
Link to comment

A, da, onaj PM iz aprila (sad sam proverio) u kojem sam nagovarao Lakija da ipak glasa za Blade Runnera. Vidim da ti je nekako promaklo da si jedan od onih koji je dobio taj Blondeov grupni PM bio upravo ti, sto ce reci da sam bio savrseno svestan da ces i ti procitati kako te "uvijeno i podmuklo" nazivam snobom, kao i moj smajli (:D) posle te recenice. 1 recenica napisana iz zajebancije, a ispadoh ti smrtni neprijatelj. :) Da remiziram™, nemam ja nista protiv tebe, osim cinjenice da ponekad uzasno smaras, tako da... :smoris: i tebi.

Edited by Calavera
Link to comment

Da, da, smaram tako što me nije bilo poduže na forumu i što sam te pomenuo u postu samo time što sam napisao ISTINU... A, ti si na to replicirao LAGAJUĆI...Ajde, sad :smoris:

Link to comment
A, da, onaj PM iz aprila (sad sam proverio) u kojem sam nagovarao Lakija da ipak glasa za Blade Runnera. Vidim da ti je nekako promaklo da si jedan od onih koji je dobio taj Blondeov grupni PM
auuuuu pa ovde se za onaj turnir lobiralo i zakulisano radnjovalo Edited by korindjar
Link to comment

a ovaj igrokaz nije slučajno na ovom topiku! calavera glumi stringera. pokušao je civilizovano ali obilo mu se o glavu. 3оpge je olskul, dakle prop joe, a indi je butchie. ajant je naravno, omar. sam protiv svih.

Link to comment
a ovaj igrokaz nije slučajno na ovom topiku! calavera glumi stringera. pokušao je civilizovano ali obilo mu se o glavu. 3оpge je olskul, dakle prop joe, a indi je butchie. ajant je naravno, omar. sam protiv svih.
ja sam kima
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...