Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

90 funti ili 130 dolara, sto je sada otprilike isto. objektivno sitnica.ja sam kupovao pojedinacno sezone i sad pizdim sto je peta (jos uvek) dva puta skuplja od ostalih. al sta da se radi.ne znam jos dal su ubacili i one prequele.

Link to comment

kako me nervirate! tresem se sto jos uvek ovo nisam pocela da gledam. narucujem taj komplet ovog trenutka!edit: e da. cim pogledam sve odjednom, ovaj topik se seli na medije. ne moze zorge da voli sajmona vise od mene.

Edited by MayDay
Link to comment
trenutno sam u singapuru i nemam zivaca vise da cekam 1. mart da krocim na evropsko tle gde me nece besiti zbog neautorizovanog downloada.
sta ces bre tamo?
Link to comment
Ja bih ga kupio baš da ne moram da skidam s neta (tj. kad bi me zanimale tv serije).
dobro, ti se ne racunas, australija ima sporiji internet nego srbija. :D
Link to comment

indy, ja nemam koncentraciju za gledanje prizn brejkova i slicnog, ali ovo je nesto sasvim drugo! zorge, poslao me faks i odlicno mi je ovde! nista mi ne nedostaje, osim mozda malo zapadnog cinizma.

Link to comment
moram da postavim jedno glupo pitanje. zbog cega bi placali 130 dolara, kad mozete da skinete sa neta?
Kad sam ja skidao sa neta, nije bilo HD ripova. Prve tri sezone su bile u dosta losem kvalitetu, za cetvrtu nisam siguran, jedino zadnja je bila ok. Ne znam kako je sad ali, nema veze, dao bih i 200? samo da imam sve lepo na DVD-u :)
Link to comment
indy, ja nemam koncentraciju za gledanje prizn brejkova i slicnog, ali ovo je nesto sasvim drugo!
Negde sam to već čuo. A, da, ovde. cool.gif
For the past three years, whenever you say ?The Wire? white people are required to respond by saying ?it?s the best show on television.? ... So why do they love it so much? It all comes down to authenticity. A long time ago, someone started a rumor that when The Wire is on TV, actual police wires go quiet because all the dealers are watching the show. Though this is not true, it seems plausible enough to white people and has imbued the show with the needed authenticity to be deemed acceptable.
(:sarky:)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...