Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Hvala lepo.Jbg, bolje bi izgledala serija da je 16:9. Steta.E da, moram da kazem da mi se gluma u seriji bas ne dopada. Bar u ove prve dve epizode, mozda cu se navici kako vreme odmice. Nije losa, ali u Homicide je bila bolja.
aj ne zajebavaj ne moz biti bolja glumaidi s Guslarom gledaj celavog mafijasa kod psihijatra
Link to comment

e stvarno, sludge. ajde bre gledaj dalje.ja kriziram sto nikako da mi se skine 5. sezona.jel ono ovde pomenuto da je 3. slabija? meni odlicna.potpuno je neverovatno kako je sve razradjeno i promisljeno i stvarno i detalji i muzika i malo zajebancije povremeno i fotografija i reference i zastupljenost likova i koncept, atmosfera svake sezone i sve ostalo.

Link to comment
aj ne zajebavaj ne moz biti bolja glumaidi s Guslarom gledaj celavog mafijasa kod psihijatra
Ih, bre, nemoj odma' da se ljutis, ko da sam ti dirao u najrodjenije. :P Dobra je, ali za sad mi ona iz Homicide deluje bolja. Ovde mi svi deluju blago pogubljeno. Mozda je u tome i fora, videcu kako ce da mi bude kad malo odmaknem.Inace, ne volim Sopranose.
e stvarno, sludge. ajde bre gledaj dalje.
Jbg, ja bih rado, vec me svrbi debelo, ali sporo se skida. Jos nisam skinuo ni pola trece epizode. :(
Link to comment

meknalti je jedini koji je malo 'omanuo' sto se glume tiche - samo utoliko sto nije uspjeo bash potpuno da ovlada odgovarajucim akcentom. za razliku od stringera koji je takodje britanac, a govori kao da je rodjen u prodzektima

Link to comment
sludge, uz malo vjezbe, vec ces iz spice moci da zakljucis sve o seriji :)
Znao sam i pre nego sto sam poceo da gledam seriju da im je glavna muzicka tema Way Down in the Hole (thanks to Bob Dylan :) ). Takodje, prve dve epizode je rezirao Clark Johnson (iliti det. Meldrik Luis) tako da... Sve je jasno.
ps: kako ti se cini meknalti?
meknalti je jedini koji je malo 'omanuo' sto se glume tiche - samo utoliko sto nije uspjeo bash potpuno da ovlada odgovarajucim akcentom. za razliku od stringera koji je takodje britanac, a govori kao da je rodjen u prodzektima
E vidis, Meknalti mi je onako. On mi najvise deluje pogubljeno i nekako njanjavo. Ocekivao sam da ce biti potpuno drugaciji lik. Nekako, ne odaje mi utisak nekoga ko je upravo krenuo u zesci policijski obracun sa najvecim narko-krimos bossom u kraju (kojeg su predstavili otprilike kao mesavinu prof. Morijartija, Keyser Soze-a i pukovnika Walter E. Kurtz-a). E sad, mozda je u tome i fora, jer je on prakticno slucajno pokrenuo celu ovu akciju, pa sad ni sam ne zna sta bi sa tim, a ni sa samim sobom u svemu tome.
Link to comment

Polako, Slajo..Kad sam ja pogledao prvu, nista mi nije bilo jasno, te sam otisao na Wikipediju da proverim da li je to zaista prva epizoda.Edit: a sada sam u depresiji jer sam ispucao celu.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Odgledao i trecu epizodu. Ova mi najbolja do sad. Meknalti je konacno poceo da pizdi and I like that, baby! :) Pocinje da mi se svidja njegov lik. I poceli su da prave lep odnos izmedju njega i one lezbejke-policajke. Takodje, za sad su mi najjaci likovi Babls (narkoman sto ima pomaze), lezbejka i onaj policajac sto stalno nesto rezbari pod lupom. D'Andjelo isto nije los lik, a konacno se pojavio i Omar, samo jos nista konkretnije od njega. Anyway, polako pocinje da mi se javlja onaj fin osecaj 'nervozice' u stomaku. :) A cetvrta epizoda stigla sa skidanjem tek do pola. :(

Link to comment
Odgledao i trecu epizodu. Ova mi najbolja do sad. Meknalti je konacno poceo da pizdi and I like that, baby! :) Pocinje da mi se svidja njegov lik. I poceli su da prave lep odnos izmedju njega i one lezbejke-policajke. Takodje, za sad su mi najjaci likovi Babls (narkoman sto ima pomaze), lezbejka i onaj policajac sto stalno nesto rezbari pod lupom. D'Andjelo isto nije los lik, a konacno se pojavio i Omar, samo jos nista konkretnije od njega. Anyway, polako pocinje da mi se javlja onaj fin osecaj 'nervozice' u stomaku. :) A cetvrta epizoda stigla sa skidanjem tek do pola. :(
sladzo,navlacis se, neka neka
Link to comment

zaljubices se ti u narkomana sto im pomaze, lezbejku, i policajca sto stalno nesto rezbari pod lupom... :)i u debelog pandura sa cigarom i gangstera ekonomistu, smotanog pandura i potonjeg nastavnika.. a o sindikalcima i novinarima (hint: Meldrik!) bolje da ne pocinjem. Kakvi likovi! Dajte jos. Kreativnijih opisa, ja nisam bio inspirisan ili ne umem. Uzgred, da dodam, jedini koji mi je "celom serijom" delovao neautenticno i kliseizirano, kao sto sam ranije javio, je Meknalti. I, u poslednjem serijalu se i to promenilo! Prvo mi je onaj haos koji su napravili takodje delova too much, a onda se sam se zaljubiska, pa cak i u Meknaltija. Svi likovi su mi dobri! Cak i Meknalti.

Edited by Buck Naked
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...