Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

wire je najhipsterskija stvar na svetu. ko ac. to je jos ludje posto je omar jedini lik sa swaggerom u toj seriji. nije kool a hip jeste. znate da je mia onaj hit, paper planes, snimila u baltimoru i zasnovala na the wireu?No one on the corner has swagger like usHit me on my burner, prepaid wirelessWe pack and deliver like UPS trucksAlready going hell, just pumping that gasali neverovatno da samo omar ima swagger. i jos 2-3 crnca imaju kool pojavnost, al su vulve u sutini.

Link to comment

posle ovolike euforije i kurte i murte na pamet mi ne pada da pogledam ni w od the wire...to bi bilo isto kao kada bih sada postala avid fan family fued ili wheel of fortune. ovo potpada pod beyond mainstreama, tako ne- williamsburg-ish

Link to comment
sada sam samo obrisao a sledeci put sledi ostra kazna za namerno postiranje kvarisha!!!
Pa na kojoj ste sezoni/epizodi? Da znam koje od mojih omiljenih momenata da kacim...
Link to comment

Treca sezona lagano, ali sigurno razbija na svim frontovima! Fokus je vise na likovima, a u pricu su usli i politicari, lagano ulaze i novinari tj. mediji. Spletke, pliticarenja, zavlacenja, rad iza ledja svako svakome i svako sa svakim. I love it, baby! :)

Link to comment
Treca sezona lagano, ali sigurno razbija na svim frontovima! Fokus je vise na likovima, a u pricu su usli i politicari, lagano ulaze i novinari tj. mediji. Spletke, pliticarenja, zavlacenja, rad iza ledja svako svakome i svako sa svakim. I love it, baby! :)
vidi ti njega! dok mracni vitez, ajant i svi ostali iscekaju njegov nikad nedocekani odgovor, on glea seriju!!! ;) ccc!na temu - jos nisam poceo s 3. mrzi me. Edited by fancy claps
Link to comment
vidi ti njega! dok mracni vitez, ajant i svi ostali iscekaju njegov nikad nedocekani odgovor, on glea seriju!!! ;) ccc!
Jbg, svi ste lepo bili zaboravili na to i ja se nadao da ce na tome da se zavrsi, ali onda je Bale morao onako da iznapusava onog direktora fotografije. Thanks a lot, Christian! <_< :P:DNego, da se *khm**khm* vratimo na The Wire *khm**khm*

Pijandura McNulty, Bunk zavodnik, pomen kolegi detektivu u kafani sa njim na bilijarskom stolu, McNulty se svadja sa Lesterom, Stringer ruca sa senatorom, Daniles kara Rondu uz McNulty-jev (naknadni) blagoslov :wub::Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...