Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

THE WIRE (2002)

Featured Replies

Pu, jebem ti....

..ubise Propozisn Dzoa

  • Replies 2.4k
  • Views 320k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ubio se Zigi Sobotka.

  • Gledam ponovo seriju i u ovodnoj špici druge sezone primećujem jedan potpuno nebitan ali meni jako zanimljiv detalj fikcije, pa rekoh da podelim:      

  • Jean-Luc Picard
    Jean-Luc Picard

    Andre Royo  ( Bubbles ) je pričao dosta vremena nakon završetka snimanja, kako mu je u jednom  momentu, u nekoj pauzi snimanja, dok je potpuno obučen i našminkan sedeo negde u blizini i čekao svoj red

Posted Images

poremetih ritam spavanja zahvaljujuci seriji.usla u drugu sezonu.

Ja privodim kraju poslednju sezonu, takodje sa poremecenim ritmom spavanja. Ovim zelim reci da se nista ne menja. Sto je super.

imal valjanog torenta za 4. i 5.?edit:najjache je to shto sam sve glumce "upoznao"u toj seriji, pa mi je fun sad kad ih vidim negde drugde.meknaltija nedavno u nekom filmu de je sandra bulok na nekom rehab programu, a on njen boyf, diandjelo nau plejin na tvnova, glumi nekog kuvara u romentik komedijici, barela vido neki dan u ljudima machkama pola verhovena...e da, nikako da izrazim lichni hajlajt serije.kad onaj goon brader muzona treba da nadje omara u gay klubu, a rawls se simpatichno smeshka u pozadini za shankom kakav penal :Dps opet za baka:pa kozmetichar je starija kuka, ima razvijeniji osecaj za filing ;)ne mosh te koledz to nauchit. i josh komjuniti. :P

Edited by nisam ja

Nocas odgledo Series Finale, od 90 minuta. Svrsavo u mlazovima i mlaznjacima. Svaka cast. Kad dodjem sebi, nesto analiticnije cu pokusati napisati.

imal valjanog torenta za 4. i 5.?edit:najjache je to shto sam sve glumce "upoznao"u toj seriji, pa mi je fun sad kad ih vidim negde drugde.meknaltija nedavno u nekom filmu de je sandra bulok na nekom rehab programu, a on njen boyf, diandjelo nau plejin na tvnova, glumi nekog kuvara u romentik komedijici, barela vido neki dan u ljudima machkama pola verhovena...e da, nikako da izrazim lichni hajlajt serije.kad onaj goon brader muzona treba da nadje omara u gay klubu, a rawls se simpatichno smeshka u pozadini za shankom kakav penal :Dps opet za baka:pa kozmetichar je starija kuka, ima razvijeniji osecaj za filing ;)ne mosh te koledz to nauchit. i josh komjuniti. :P
d'angelo je igrao u trees lounge ako se ne varam [mozda je to bilo na tv nova?]. a clay 'shiiiiiiit' davies u 25th hour [i tu isto u jednom trenutku kaze shiiiiiiiiiiiit] a i u 'choke'. stringer bell u novom guy ritchie-jevom. bunk i chris partlow u onoj glupavoj seriji numb3rs[ne znam da li su se samo u po jednoj epizodi pojavili]. cedric, naravno u lost i fringe. i gomila njih koji su bili u homicide. a ziggy u generation kill, koju nedavno zavrsih i apsolutno preporuchujem. iako nije tematika koju narochito volim, odlicna mini-serija. jel neko gledao the corner? po simonovoj knjizi, ako se ne varam. isto o ulicama baltimore-a.
  • Author

uzo ponovo petu da gledam :wub::wub::wub::wub::wub:

Poceo da gledam seriju, konacno. Odgledao prve dve epizode. Ove ima dobra osnova da se opasno zakuva. Kazite mi da se opasno zakuva! :DBTW, ove dve epizode koje sam gledao su bile u 4:3 odnosu. Je l' i vi gledate tako, odn. da li serija ima da se nadje samo u toj varijanti ili ima i varijanta 16:9?

  • Author
Poceo da gledam seriju, konacno. Odgledao prve dve epizode. Ove ima dobra osnova da se opasno zakuva. Kazite mi da se opasno zakuva! :DBTW, ove dve epizode koje sam gledao su bile u 4:3 odnosu. Je l' i vi gledate tako, odn. da li serija ima da se nadje samo u toj varijanti ili ima i varijanta 16:9?
Sladzo, konacno si odlucio da svoje vreme posvetis pravoj stvari i nemoj odmah da se zaljubis u Omara

Omara nema u prve dve epizode koje sam ja odgledao do sad. Nego, ne rece mi za "zakuvavanje" i za sliku?

Edited by Sludge Factory

  • Author
Omara nema u prve dve epizode koje sam ja odgledao do sad. Nego, ne rece mi za "zakuvavanje" i za sliku?
ja ne kraduckam filmove i serije pa ne znam gde mozes da nadjes.sto se zakuvavanja tice stalno se pomalo krchka posle dodje i zaprska sa suvim rebarcima
ja ne kraduckam filmove i serije pa ne znam gde mozes da nadjes.sto se zakuvavanja tice stalno se pomalo krchka posle dodje i zaprska sa suvim rebarcima
Dobro, kazi mi onda kakva je slika na originalnim/kupljenim/ne kradenim DVDjevima? 4:3 ili 16:9?Uh, je l' ima i malo aleve paprike? :D
  • Author
Dobro, kazi mi onda kakva je slika na originalnim/kupljenim/ne kradenim DVDjevima? 4:3 ili 16:9?Uh, je l' ima i malo aleve paprike? :D
4:3 naravno

Hvala lepo.Jbg, bolje bi izgledala serija da je 16:9. Steta.E da, moram da kazem da mi se gluma u seriji bas ne dopada. Bar u ove prve dve epizode, mozda cu se navici kako vreme odmice. Nije losa, ali u Homicide je bila bolja.

Edited by Sludge Factory

  • Author
Hvala lepo.Jbg, bolje bi izgledala serija da je 16:9.
da, jebiga i da ima jos 3 sezone

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.