Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Davis je ziva legenda a Robertson je jedan od talentovanijih igraca koji se pojavio u zadnje vreme,ali mi se cini da ni izbliza ne napreduje onako kako su svi ocekivali kada se pre 2-3 godine pojavio...ali da ume da odusevi-ume :)

Link to comment

Eh taj Roni. Udao bih se za njega majke mi koliko je dobar. Cak mi ne smetaju i one njegove ekscentricnosti (kao kad je predao mec na pocetku, bese to pre nekoliko godina. nije mu islo, on se rukovao i otisao)...Ali i Selby i Robertson imaju kvalitete i znaju da igraju. Samo da malo iskontrolisu emocije i eto njih Roniju za vratom.

Link to comment

Šteta za Dejvisa. Mada ne mogu a da ponovo ne podvučem ovo - 52 godine, šest svetskih titula, gubi sinoć protiv Robertsona 12-3 i zna da je kraj, i šta radi - zubima i noktima se drži dok se lomi rezultat, i osvajam frejm. Jedna reč: profesionalac.Roni završi na 9-7. Ne mogu a da ne primetim da je Selby jedan od onih igrača koji ne odgovaraju Roniju. Šta god da im radiš, vraćaju se i drže u igri.

Link to comment

Ne dvoboje :D Postoje dva tipa "takmičenja" van turnira - Snooker Premier League koja se održava četvrtkom uveče krajem godine, kad nema turnira. Za veče se igra 2 ili 3 mini-meča (po 6 frejmova), a kuriozitet je da je vreme poteza ograničeno na 25 sekundi sa 1 ili 2 "kviska" za produženje vremena po frejmu. Drugi su egzibicioni mečevi, koji su bili učestaliji sedamdesetih i osamdesetih pre nego što su ogromni sponzori uleteli sa milionima. To se održavalo po manjim salama ili po pabovima, a gazda je plaćao igračima da se pojave od profita na klađenju. U vreme Aleksa Vilijamsa, dosta ovih egzibicionih mečeva igrači su se kladili jedan protiv drugog, to je bilo najbliže tome što pitaš.

Link to comment
Au, kako izgubi Murphy, ovo je stvarno da se rokneš. Ne bi me čudilo da na kraju osvoji Dott.
Selby ce da otrese Dotta kao slinu i na kraju ce zasluzeno osvojiti prvenstvo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...