Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

sad sam se ukljuchio, chujem da je svako uzo po dva, ali ovaj car kazze igra se bolji od 25 frejmova ili do 12. jebiga skontace valjda kad se neki mech osmine finala zavrshi.na koju foru ovaj gould igra sa ovim 'malim' naocharima? kontao sam da je moguce samo sa onim dennis taylor style. ja kad igram skidam naochare, shto verovatno umanjuje performanse, josh kad se uzme u obzir da nishanim na jedno oko kao kakav indijanac, ispada da igram sa pola oka :)

Edited by nisam ja
Link to comment
sad sam se ukljuchio, chujem da je svako uzo po dva, ali ovaj car kazze igra se bolji od 25 frejmova ili do 12. jebiga skontace valjda kad se neki mech osmine finala zavrshi.na koju foru ovaj gould igra sa ovim 'malim' naocharima? kontao sam da je moguce samo sa onim dennis taylor style. ja kad igram skidam naochare, shto verovatno umanjuje performanse, josh kad se uzme u obzir da nishanim na jedno oko kao kakav indijanac, ispada da igram sa pola oka :)
ti i gould meni licite. :)
Link to comment

Kasnim podosta sa ovime, jebeni net mi nije radio do sada <_< ali :ziga: za Dejvisa! Još sam potpuno smeo s uma da se igra od jutra, spremam se da odem u kupovinu, tek me drugar zove "jel gledaš?". Priznajem da sam bio malodušan, čak i na 11-9 sam mislio da Higins uzima, toliko je puta to uradio. Ali ona braonka o martinelu i u isto vreme da je oslobodio plavu, jebo te, čelična muda. Kad je to ušlo, čuo sam i neke komšije kako urlaju. Ovo će se dugo pamtiti.

Link to comment
Ali ona braonka o martinelu i u isto vreme da je oslobodio plavu, jebo te, čelična muda. Kad je to ušlo, čuo sam i neke komšije kako urlaju . Ovo će se dugo pamtiti.
:Hail:
Link to comment
:Hail:
Pa pazi, za fudbal to i nije nešto posebno, posebno što znam da iznad mene žive navijači Arsenala. Ali jbt, kad čuješ kako komšije viču jer je Stiv Dejvis prošao u 1/4-finale... :D
Link to comment

ja sam tek sad u nekim komentarima saznao da je stiv 80-ih bio zzeshci kruti smarach koji je ubio igru, a da se tek kasnije vremenom opustio i pocheo zajebavanciju. elem, biciklizam i nemachki fudbal <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...