Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

kraaalj. gubio je 9-5 ako se ne varam.kartmane video ti samo 2 i neshto min traje :D
vidi stvarno :unsure:nebitno...nakon sto ubaci odlucujucu plavu prodere se kao klinac koji je upravo shvatio da se siledzija, koji ga godinama maltretirao, preselio u drugi grad
Link to comment

Jbt ja sam kreten. Iz nekog razloga sam umislio da se nastavak igra danas, a ne sinoć. Mada, s obzirom da je Selbi dobio, i bolje što niasm gledo, pojeo bih naslon od kauča.

Link to comment

ha, volim kad selbi pobedjuje ali jedino ako to nije ronino ne bunim se, drago mi je za pankeratrebalo bi da uzme pehar (konacno), a da finale igra recimo protiv robertsonamilinica :)btw izgledalo je da se roni predao na pocetku treceg dela, uopste nije igrao svoju igruigrao je prebrzo, nepromisljeno, pa cak i nemnogozainteresovanone znam da li incident sa sudijom ima neke veze (you should go to specsavers - priceless :D), mada je taj frejm dobionego - cak i kad gubi i da nikad vise ne uzme stap u ruke, roni je tata za snuker, tek da se zna : d

Link to comment
:lol: plachem od smeha :lol:dejvis :rolf:tejlor isti sheshelj
Šta bi? :)Au, Robertson rašrafio Kartera. Sve i da uzme ovu poslednju, teško da će biti povratka. Jbt, a Robertson se jedva izvuko iz drugog kola...Mihaela :wub:
Link to comment
a shta mu je sudio kad mu je to rekao ? i koji sudija je bio ?
da li su se loptice dodirivale ili nisu, roni je tvrdio da ne a sudija da da (nakon cega je igrao selbi)tako da je roni pop**deo, i svasta mu rekao :Dizmedju ostalog da bi trebao da ode u speksejvers i da proveri cvikerenakon cega je lik u sledecem frejmu stvarno stavio neke druge cvikei tako, zanimljivo :)sudija leo scallion
Link to comment
:lol: plachem od smeha :lol:dejvis :rolf:tejlor isti sheshelj
Aaaaa evo video sad, rekreacija onog finala iz 1985-te, kakvi carevi :lol: Ima streamovano na linku BBC-ja, ali ne znam da li se to može videti van UK. Pojaviće se na youtube sigurno. Ali ako nikad niste videli najveće finale snookera ikada (1985) bolje pogledajte
prvo da shvatite fazone.
Link to comment

Roni opet u svom ludilu, zadnjih par poteza odigrao ihitreno, previshe "hrabro" (chitaj luadcki) i tako olaksao Selbiju da prodje, kao da je morao da pisha ili je hteo da odgleda zadnjih par minuta Barsa-Inter :D ...Robertson danas bolji od Kartera, lepa prednost pred sutrasnji nastavak...sudinica :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...