Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

e jbg ne znam da li ima negde live na netubtw upravo rekose roni i dzon su se do sad sreli kao profi 47 puta, 27 pobeda osalivena, 20 higinsaznaci - ne treba komentar :]]

Link to comment
  • 3 weeks later...

pade mi malochas Quinten Hann na pamet.pa sam malo yutubovao.vidim da je odgulio pola kazne tako da ako bude srece aussie ludak se vraca u snuker za 4 godine.banovan je na 8 godina zbog nameshtanja valjda.ima na yt njegov box mech sa nekim fudbalerom/ragbistom koji je izgubio, nepravedno chini mi se.mozze se pogledati i snooker mech koji igra u charapama i prilichno shepa jer je imao incident pri doskoku sa padobranom.ima neki mutan snimak gde pika osmicu sa ronijem, a ima i neke optuzzbe za silovanje onako usput...poslednje shto sam gledao dok je josh bio aktivan je bilo sa ebdonom. jedan frejm je otvorio bilijarskim razbijanjem iznerviran greshkom na kraju prethodnog.jednostavno sjajan lik

Link to comment
  • 2 months later...
ja vidim da ce neki mali kinez da ispere hendrija 10-7 iako je ovaj otvorio sa 0-4
Naravno, matori lisac ubacio u šestu brzinu već kad je bio pri ispadanju... 10-9.
Link to comment
Naravno, matori lisac ubacio u šestu brzinu već kad je bio pri ispadanju... 10-9.
kako je jebao mater sam sebi :D ...pre par dana je O'Saliven uspeo sa 8-2 da se vrati na 8-8, na UK champ. strashna partija protiv Higinsa...u 1430 protiv Lianga...
Link to comment

prvi put gledo nekog debelog kempbela nocas/jutros u snimku sa mark vilijamsom. nekako osvezavajuce je delovao, mada je imao zicer promashen i onda se mark odlepio na 7-5. ne znam kako je zavrsheno.

Link to comment

Roni je odigrao preko one stvari ceo meč. Tek je u poslednjem frejmu pomalo podsetio na sebe. Ne znam samo kako već u 1/8 ide na Marka Williamsa - jel to Williams toliko loše rangiran ili šta...Trenutno igra legenda Steve Davis i vodi 8-6. I uz to igra neke trick shotove. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...