Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

ja na BBC2ne znam odakle ti to da se igra do 11 valjda do (uglavnom) 17 ili 19 zavisi od rezultatabtw ne treba podcenjivati marka, imao je on ovakvih situacija x pa se vracao u igru :)

Link to comment
ja na BBC2ne znam odakle ti to da se igra do 11 valjda do (uglavnom) 17 ili 19 zavisi od rezultata
nisam rekao da se igra do 11, nego best of 11 iliti do 6.tako se igralo sve do finala, a poshto nemam vizuelni kontakt sa finalom, a mrzi me da guglam, pitam vas koji imate bbc2. sta pise u zagradi? :)i shta mislish pod ovim 'zavisi od rezultata'?
Link to comment
i shta mislish pod ovim 'zavisi od rezultata'?
prevideh ovo, zavisi od rezultata znaci ovo sto moze veceras da se dogodi pri rezultatu 9 6 za ronija treba mu jos samo jedan frejm da pobedi znaci ne igra se obavezno (do) 19
Link to comment

u kafani gledo kraj finala i odushevljen sam potpuno.na 9-7 sam se ukljuchio, do 9-8 selbi suvereno nekim senčurijem, onda stichem utisak da roni ustvari zzeli da pusti selbija.gomila nekarakteristichnih greshaka. ono loshe ostavljanje bele kada je chistio one crvene na levoj martineli. nakon toga ide sejfti za koji sam rekao svaka chast roni, zbog ovog poteza samo je zasluzzeno da nosish pokal.naravno to je ono kada je angleovao par crvenih dole levo, a ova usamljena desno pokrivena plavom. ristekpa.pa onda snuker na zzutoj koji je namestio posle. ista pricha. e onda kad je objasnio da mozze sve, mashi onu zzutu koju inache pogadja zzmurecki pijan. c-mon... i posle ono loshe ostavljanje za zelenu kad je debelo promashio lefthanded.sve u svemu lepo finale, kul mi je da se igrao disajder, i drago mi zbog selbija. proshle godine je izgubio u finalu od ronija. opet odgovor za laviniju, al bez zzelje da smorimo vishe sa tim :)nisam rekao da se igra do 19 nego bolji od 19 ili u ovom sluchaju 'do 10'.teorijski, moguc broj odigranih frejmova je od 10 do 19.razumeli smo se svakako :)

Link to comment

dakle ne volim kad roni gubi - osim ako to nije od selbija - slicna prica kao na vels openu 08e : ^_^ Dznaci neverovatno je u kakvu koncentraciju moze da udje kad izgleda da je sve izgubljeno, pogotovo protiv br. 1 - jedan od retkih da ne kazem jedini :)@nisam ja - okej ovo prvo necemo,ovo drugo jesmo ;-)

Link to comment
  • 2 weeks later...

prati li neko welsh open?missim do sad su ispali i robertson i hendri, veri interesantno :]a bice inteesantno i higins protiv dota..mada cenim da ce higins da prodje ;]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...