Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

  • 10 months later...

Roni je jedan ekscentricni magarac koji djavolski dobro igra snooker. Licno mi se mnogo vise dopadaju Selby i Higgins. Njihova koncentracija, nacin na koji izvode udarce, jednostavnost...

Link to comment

Au, gleda li neko show na ES? Roni se vraca sa 2-8 na 7-8. Sto kaze komentator bio je na pragu najtezeg poraza u karijeri a sada je na pragu najvece pobede u istoj! Svaka cast sta god da bude na kraju. I naravno jedan masivan :Hail:

Link to comment

svejedno bilo je uzbudljivo. ja sam se ukljuchio u mech na 8-4 i tu je mogao higins da zavrshi al je jeo krede sve u 16u disajderu je higins reshio da malo naraste kugle u gacama pa je dobio onom crnom koju je kjuovao preko peka crvenih sa rukom metar od crne. i josh nekoliko mocnih poteza kojih se vishe ne secam jerbo su se utopile u vrancu i loshem uroshevicevom merlou.i shta bi na kraju?priznajem da sam se razocharao shto se roni nije josh malo potrudio. bio je jedan snuk iza samo kad je pruzzio ruku. istini za volju sve preostale su bile na martineli.

Link to comment

na 7-7 higins imo zzeshci fluk, obacivshi crvenu iz snookera nakon dva promashaja, medjutim mashi neverovatan brown frame ball.nadam se da ce chajnaman zavrishiti u ovom frejmu.ne svidja mi se kako je shkot juche dobio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...