Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

2 hours ago, InvisibleLight said:

:heart:

zamisli kako je bilo dok nije bilo u hajpu

pun im tisak ovog leta da je lastovo najposecenije ikada, 3x vise turista nego inace

jeste na kraju bili u uvalama lucica i mihajla?

 

ps. i mljet je sranje 

:happy:

 

Jes, kasirka nam reče da je Lastovo krcato ove sezone, al to se moglo videti jedino u marketu.

Mihajla ima kafić tako da smo je posetili i nismo joj se vraćali :)

  • +1 1
Link to comment
On 19.8.2021. at 11:28, maheem said:

Veliki plavi sto, grožđe iznad, poslednja riva u uvali, čistoća vode, miris borova, muzika zrikavaca, zvezde repatice, Jupiter na cugi svako veče dok je Strelac u lovu na jugu, kad ulovi plen i zamakne za bor zapadno tad je vreme za počinak. Vođenje ljubavi pod takvim nebosvodom dok francuzi partijaju na jedrenjaku naspram rive, kupati se go, posmatrati kroz masku za ronjenje nago ljudsko telo kako pliva ispred tebe, kamen, gubiti se u podvodnom svetu, hobotnica boginja mora, režanje ugora i murine, lešćuri koji se kriju od ljudi, lelujanje morskog zeca, zen postavljanja kamena da stoji uspravno,  trčanje do svetionika, minimum ljudi, bol u kurcu meštana, ožiljci kao uspomene <3

Lastovo je sranje.

 

Konačno sam ubedio ženu da dogodine idemo na Lastovo :)

Gde ste bili, u kom mestu? 

 

Link to comment
  • 5 months later...

Nadam se da ce biti letovanja ove godine :). I planiranje je uzivanje. Odlucila sam da repriziram proslu godinu. Za mene opet Brac, pa malo je reci koliko mi prija boravak tamo. 

IMG_20220301_153602.jpg

IMG_20220301_153526.jpg

IMG_20220301_153500.jpg

  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment

Divno, meni je Brač safe place u meditaciji :wub:

 

Na (u) Bolu sam bila jednom, kupala se na Zlatnom ratu. Moram priznati da je iz vazduha veći dojam, ovako, prejaka mi je struja bila. Bukvalno me je počelo da vuče, nisam loš plivač ali me je uhvatila frka....a ova mesta ne znam.

Meni je najlepša plaža (tzv. "moja plaža" :D) između Splitske i Postire. Naći ću sliku, pa kačim.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...