Jump to content
IGNORED

Djokovic Srdjan


Diskutant

Recommended Posts

ma poenta je u uspehu....prosecan srbin ne prasta uspeh svog sunarodnika....djokovic ima nedostataka u ponasanju ,ali ne nekih velikih....uostalom, svaki covek ima neku manu...neko je ovde lepo primetio da se kenjanje po osobi X proporcionalno uvecava sa njegovim uspehom i racunom u banci...jadno i bedno...covek se bavi tenisom citav zivot, mnogo je znoja i truda ulozio da bude to sto jeste..i igra za sebe i svoju porodicu,to je pod brojem 1!..pa tek onda za srbiju..i sam je novak to par puta rekao...meni su mnogo drazi timski sportovi...i zato su mi uspesi u tim sportovima mnooogo drazi od tenisera plivaca atleticara i sl...mislim, ana je uzela roland garos i sta? lepo je to,ali nit sam se nesto uzbudio tad , a ni danas kad je ispala..iz prostog razloga sto vec za 10 dana ide novi turnir,pa onda novi GS..i tako redom.....a prvenstvo evrope u fudbalu,kosarci i slicno je na svaki 2 godine..a i brate,mnogo vremena uzimaju...to gledanje mi necete doneti kintu u stan...tipsarevic mi je oduvek bio simpatican,ali mi nikad nece biti jasno,sto nakon ovakvih pobeda nad jaakim igracima ( a bilo ih je podosta) jednostavno pukne na nekom naredno mecu i izgubi sa 2,3 i 2 osvojena gema..kao da se zadovolji...
Jesi ti poceo da pratis tenis kada je Novak osvojio prvi turnir master serije? Ili si od tada poceo da citas diskusije na forumu?Ako je odgovor na oba pitanja ne, onda si jednostavno zlonameran. (da ne upotrebim neku tezu rec).Pozdrav
Link to comment
  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    27

  • Кристофер Лумумбо

    15

  • pp34

    13

  • Diskutant

    13

Evo još nečega iz bogatog opusa gospodina Miloša Radojevića :

? Izuzetno uvazavam napore prof.Labusa da svojim posredovanjem priblizi stavove dve zaracene stranke pune sujeta i predrasuda,DS-a i DSS-a.Iako je vecina gradjana pesimisticki raspolozena po pitanju formiranja nove vlade,ja sam veliki optimista i verujem da ce prof.Labus svojom medijatorskom vestinom presudno doprineti da pobedi zdrav razum i formira se nova vlada sa nekompromitovanim clanovima.Ipak nam je dosta okretanja u nazad,javnih prepucavanja ko je sta pricao i radio.Svako ko je krsio Ustav i zakone neka ogovara pred sudovima ove zemlje,jer jedino i jedino tako moze biti.Srbijo,nastvimo napred bez zastajkivanja,dosta je bilo nesreca i patnji,hocemo da dva veka srpske drzavnosti docekamo s osmehom na licu.(Milos Radojevic, 12. februar 2004 03:19)
:Hail: Inače, tvrditi za 21-godišnjeg klinca koji prebacuje tenisku lopticu preko mreže i za to dobija milione eura da je najznačajniji Srbin u poslednjih pola veka daleko prevazilazi granice dobrog ukusa. Kako vas, gospodine Radojeviću, nije sramota od seni pokojnih Ive Andrića, Pavla Savića, Milutina Milankovića, Miloša Crnjanskog, Desanke Maksimović i mnogih drugih kojih ne mogu da se setim, niti da ih navedem u ovom trenutku afekta, a koji su neuporedivo bitniji za ovaj narod i ovu zemlju od bilo kog sportiste koji se ikada može roditi. štaviše, megalomanski bi bilo reći i da je Novak Đoković najveći srpski sportista u poslednjih pola veka, a mogli bismo raspravljati i da li je on uopšte i najuspešniji aktivni srpski sportista - Jasna šekarić je još uvek aktivna i decenijama je u svetskom vrhu u sportu kojim se bavi (da ne spominjem sada i Anu Ivanović, Milorada Čavića, Aleksandra šapića i mnoge druge). Zato, pre nego što uzmete da pišete onakve pamflete, trudite se da aktivirate kritičko razmišljanje, naravno ako ga uopšte imate i ako niste plaćeni da ga nemate, i potrudite se malo da uvažite inteligenciju i obrazovanje ljudi koji pišu po ovom forumu - niko se ovde ne pali na patriotizam i odlaske u crkvu, a velika većina su vrhunski intelektualci, daleko načitaniji i obrazovaniji od tog istog Đokovića, koji ne zna ni neke osnovne stvari o sportu kojim se bavi (nije znao da odgovori na pitanje po kome je Rolan Garos dobio ime).EDIT : Teacheru, prebaci i ovo na SZD, u Odbranu porodice Đoković. Edited by Ayatollah
Link to comment
Inače, tvrditi za 21-godišnjeg klinca koji prebacuje tenisku lopticu preko mreže i za to dobija milione eura da je najznačajniji Srbin u poslednjih pola veka daleko prevazilazi granice dobrog ukusa. Kako vas, gospodine Radojeviću, nije sramota od seni pokojnih Ive Andrića, Pavla Savića, Milutina Milankovića, Miloša Crnjanskog, Desanke Maksimović i mnogih drugih kojih ne mogu da se setim, niti da ih navedem u ovom trenutku afekta, a koji su neuporedivo bitniji za ovaj narod i ovu zemlju od bilo kog sportiste koji se ikada može roditi.
a izvini, cisto onako bezveze, ali posto ne kapiram, da priupitam.zasto je npr pisanje poezije(koja je po defaultu vrlo tesko prevodiva) bitnije od prebacivanja loptice, pa je time Desanka Maksimovic znacajnija od Novaka Djokovica? ne kazem da nije znacajnija, ali ne vidim kako je to znacajnija, pa ako moze da se pojasni... hvala
Link to comment
  • 3 weeks later...
a izvini, cisto onako bezveze, ali posto ne kapiram, da priupitam.zasto je npr pisanje poezije(koja je po defaultu vrlo tesko prevodiva) bitnije od prebacivanja loptice, pa je time Desanka Maksimovic znacajnija od Novaka Djokovica? ne kazem da nije znacajnija, ali ne vidim kako je to znacajnija, pa ako moze da se pojasni... hvala
:lol: Ma svašta pitaš, vidiš da ni ne može da se seti svih bitnih (bitnijih), kako da ti odgovori na to pitanje Babe i žabe... :rolleyes:
Link to comment
  • 2 months later...

Pročitao sam članak i sad bi trebalo da odem u neku banju za živce. Stvarno super rade ti lobiji što ih je Srđan organizovao. Na Rolan Garosu Novak je u Nadalovoj polovini žreba, a na svim ostalim GS turnirima u Federerovoj. Tako je bar bilo do sad. Iduće godine će verovatno da bude u Nadalovoj polovini i na Vimbldonu.

Link to comment

jos sam da nam srki kaze ko je to sve namestio?spanija i usa sigurno nisu namestili sebi timove sa 2 i 3 na atp listi, i sa 3 od 7-8 najboljih dubl igraca.ko je to toliko uticajan?

Link to comment
živojinović na ove prozivke reaguje potpuno smireno, uz osmeh konstatuje da ne veruje u priče o nameštanjima i ističe da je s prvim čovekom Međunarodne teniske federacije (ITF) prijatelj bezmalo tri decenije.- Prvi čovek ITF i ja znamo se još od 1980. godine i turnira u Milanu koji sam osvojio. Mogu da kažem da moje prijateljstvo sa njim traje već 28 godina. Dobro se znamo i uvek sam dobro primljen. Nigde nemam problem osim u svojoj zemlji. Mislim da priče o nameštanjima ne stoje jer na žreb niko ne može da utiče. U suprotnom bi sigurno bilo prijava i za to bi se odgovaralo - kaže živojinović bez želje da ulazi u polemiku sa Srđanom Đokovićem.
Boba objasnio a i veci je od Srdjana tako da ne mora da brine
Link to comment
jos sam da nam srki kaze ko je to sve namestio?spanija i usa sigurno nisu namestili sebi timove sa 2 i 3 na atp listi, i sa 3 od 7-8 najboljih dubl igraca.ko je to toliko uticajan?
kako ko? angry.gif pa hrvati! preko svojih veza u cii i vatikanu, naravno.podli mali satnici! angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...