Jump to content
IGNORED

Djokovic Srdjan


Diskutant

Recommended Posts

Jebote, ne verujem ni da bi neka crkotina od fudbalskih novinara "napisala" ovakvo uvlacenje za 100 ojra, deset s lukom ili slicno.
pa casopisi tipa glorija, storija, smorija, blic zena, stil, uvek pisu takva uvlacenja, bez obzira ko im je tema
Link to comment
  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    27

  • Кристофер Лумумбо

    15

  • pp34

    13

  • Diskutant

    13

pa casopisi tipa glorija, storija, smorija, blic zena, stil, uvek pisu takva uvlacenja, bez obzira ko im je tema
tacno, u Gloriji se zato samo gledaju slike i cita rubrika Sa kraljevskih dvorova Edited by sherman
Link to comment

Valjda...zna se da je Bobin transvestit, Zimonjicev je neki monah na Atosu, Vemicev je stilista, Tipsarevicev uniseks frizer, Troickom je otac daktilograf a Pasanskom profesionalna vezilja goblena.

Link to comment
pa casopisi tipa glorija, storija, smorija, blic zena, stil, uvek pisu takva uvlacenja, bez obzira ko im je tema
Samo ovo nije tipican clanak iz Glorije jer nismo videli kakvu WC solju imaju Djokovici... :o Covek je ulozio velike pare, vratilo mu se stostruko i zaista ne vidim razlog zasto bi neko trebalo njemu licno da se klanja, mada kako je krenulo bojim se da i on u znak zahvalnosti ne dobije selo na brdu poput Kusturice.
Link to comment

Priča se da će da izgradi manastir, da se proglasi za sveca, a celivanje njegove ikone će dopustiti samo onima koji daju prilog za teniski centar.Retko ljigav lik.Kada ga je video u onom šuškavcu u loži na Australian Openu, moj brat ga je opisao kao najotmenijeg čoveka......u celoj kafani.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Đokovići najurili skejtere iz blokaOpština Novi Beograd po drugi put je donela odluku o izmeštanju skejt-parka, čija bi gradnja trebalo uskoro da počne. Ovoga puta protiv skejtera nisu bili stanari zgrada u čijoj blizini park treba da bude postavljen, već kompanija našeg proslavljenog tenisera Novaka Đokovića "Femili sport", piše "24 sata"U Opštini Novi Beograd je potvrđeno da je "Femili sport? uputio dopis protiv izgradnje skejt-parka u naselju Dr Ivan Ribar, koji je bio planiran da bude postavljen neposredno pored prostora gde porodica Đoković planira da izgradi teniske terene.U svom zahtevu, u koji je naša redakcija imala uvid, firma Đokovićevih navodi "da je skejt-park neprikladan i nekompatibilan s njihovim objektom, jer će svojim aktivnostima u najmanju ruku ugroziti normalno funkcionisanje događaja u njihovom kompleksu?."Mi ne znamo ništa o tome i nismo ovlašćeni da dajemo nikakve informacije. Takvu informaciju mogli bi da vam kažu jedino Srđan ili Goran Đoković, ali oni su svi na Vimbldonu, pa tek kada se vrate?, rekli su na ove navode u "Femili sportu?.Glavni arhitekta opštine Novi Beograd Ivana Milenković potvrdila je da će skejt-park biti izmešten i da će biti postavljen negde u zelenom pojasu daleko od zgrada."Tender za skejt-park je objavljen i već imamo tri ponuđača i iduće nedelje bi trebalo da bude potpisan ugovor ", rekla je za "24 sata? Ivana Milenković.Skejteri smatraju da žalba "Femili sporta? nije objektivna."Nije u pitanju diskoteka ili kockarnica, u pitanju je sport. Cela priča oko skejt-parka toliko se odužila, stalno se neko žali, nama nije više bitno gde će ga izgraditi samo neka se to više desi", kaže za ovaj beogradski dnevnik skejter iz prodavnice "Skejt špajz" Uroš Ilić.Izgradnja profesionalnog skejt-parka veoma brzo bi razvila skejt-scenu i našim potencijalima pružila bi se prilika da odu na neko takmičenje u inostranstvo."Plan je bio da organizujemo takmičenje i tako svečano otvorimo park. Imamo dogovor da osnujemo i prvu školu skejta gde ćemo, mi iskusniji, pokazivati klincima neke trikove", dodaje Uroš.(MONDO)
Jbg, stvarno vec sere taj Srdjan. Pa i ti momci se bore za svoje mesto pod suncem, bas me zanima gde bi bio njegov sin da nije bilo teniskih terena na kojima je satima i satima vezbao svaki dan dok nije dostigao ove visine. Sto rece jedan od tih skejtera, postoje po svetu i velika takmicenja u skejtbordingu, velike su nagrade u pitanju, sponzorstva... Nije u pitanju skup dzankera koji ce da crtaju grafite po Djokovicevoj tvrdjavi. Kakav je primitivac matori, vec mi jako ide na Q!
Link to comment

Dok sam gledao malo prvog kola, iznenadan i neochekivan prizor retard brigade u lozi iza je bio dovoljan da pozelim da ugasim TV. Shto sam ubrzo i uradio, mada nezavisno od njih.

Link to comment

Da li je možda neko sačuvao onaj tekst sa Monda o eliminaciji Djokovića pre nego što je netragom nestao? Ako jeste, bio bih zahvalan da mi pošalje na PM. Merci

Link to comment
Da li je možda neko sačuvao onaj tekst sa Monda o eliminaciji Djokovića pre nego što je netragom nestao? Ako jeste, bio bih zahvalan da mi pošalje na PM. Merci
VIMBLDON: Noleta prvo ošišao frizer, pa SafinSveže ošišani Novak Djoković iskoračio je na Centralni teren Sveengleskog kluba, gde ga potom ošišao i Marat Safin. Nekad prvi, a sada 75. igrač planete nadigrao je Djokovića u tri seta 6:3, 7:6 (3), 6:2.Safin ovog puta ne samo da je pobedio Novaka, već i sebe. Jedan od najvećih teniskih talenata poslednje dekade doživeo je sunovrat u poslednje tri godine, ali je protiv igrača kojem je bio idol u to vreme pokazao da i dalje zna kako se igra vrhunski tenis.U petom gemu duplom servis greškom Djoković je Rusu poklonio prvi brejk na meču. Novak se već u narednoj igri revanširao, ali je onda ponovo ispustio svoj servis i gubitak prvog seta bio je neminovanDrugi set bio je lišen brejkova, pa se igrao gem odluke, koji je suvereno osvojio Rus. Dva mini-brejka donela su Safinu vodjstvo od 4:1, a zatim je to vodjstvo rutinski pretočio u ogromna dva seta prednosti.Iz ovog deficita povratka za Novaka nije bilo. Ručnu kočnicu više nije imao ko da povuče. Safin je osvojio uvodna dva svoja servis gema u trećem setu, a izmedju njih napravio brejk, kojim je definitivno prokrčio put u pobedu. Do kraja Rus je još jednom brejkno Djokovića za konačnih 3:0 nakon dva sata igre.
Link to comment

I ja sam ti poslao ovaj na PM. Nisam znao da je postojao drugi. Zato valja pejstovati čitav tekst na forum, posebno kada ima tendenciju da nestane. Mada ne znam da li je to pametno, ne bih da dovodim admine u neprijatnu situaciju da im Srle Đoković pokuca na vrata. :lol:

Edited by Conspirator
Link to comment

To, Ghoste! Hvala!edit: Zaboravio sam komentar. Sramota, bre! Sramota je da se retki normalni i pismeni tekstovi sa glavom i repom u srpskom sportskom novinarstvu sklanjaju zbog gluposti. Tuga, bre. Mora da se čovek koji je pisao oseća popišano. Da razumem (ne da opravdam, daleko od toga) da stariji Đoković popizdi zbog "šišanja", ali ovo...

Edited by Lrd
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...