Jump to content
IGNORED

Djokovic Srdjan


Diskutant

Recommended Posts

Vidim da ima oprecnih misljenja, moje je da je ovo odlican tekst. Bio bi jos bolji da je napisan pre ovog poraza od Safina. To sto je skinut dovoljno govori koliko su bolesni ljudi oko njega.

Link to comment
  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    27

  • Кристофер Лумумбо

    15

  • pp34

    13

  • Diskutant

    13

U jutarnjem programu studio ''B'', gost predsednik opstine Novi Beograd i rekao da je zgrozen i iznenadjen reakcijom ljudi iz ''Family sport''-a, povodom skejt parka i da se neki ljudi ponasaju bahato i osiono i direktno prozvao Srdjana Djokovica

Link to comment
U jutarnjem programu studio ''B'', gost predsednik opstine Novi Beograd i rekao da je zgrozen i iznenadjen reakcijom ljudi iz ''Family sport''-a, povodom skejt parka i da se neki ljudi ponasaju bahato i osiono i direktno prozvao Srdjana Djokovica
Ožegović mi je uvek bio kul lik, i jako me raduje ovo što si napisao...
Link to comment

ozegovic je kul lik (uverio se i licno). verovatno upravo zbog toga i nece biti ponovo predsednik opstine, niti ce na bilo koji nacin avanzovati u ds.

Link to comment
da, da. svi oko njega su bolesni, a on jadan ne zna sta oni rade.ni sloba nije bio los, nego je ona mira vestica vukla sve konce.
Daleko od toga da mislim da je on cvecka, a da samo ljudi oko njega ne valjaju. Komentarisao sam skidanje onog teksta sa sajta monda, a mislim (nadam se) da sam Novak s tim nema nikakve veze. Sto se njega licno tice, cini mi se da u poslednje vreme igra k'o pi*ka i ponasa se slicno, ali to nije za topic o njegovom ocu.
Link to comment
da, da. svi oko njega su bolesni, a on jadan ne zna sta oni rade.ni sloba nije bio los, nego je ona mira vestica vukla sve konce.
:lol: Bog te jebo, postade Novak Djokovic Milosevic. Sta je sledece? Klao licno po Srebrenici? Projektovao Ausvic? Istrebio Indijance u Dakoti? Polako pocinjes da klizis u potpunu iracionalnost kad je Djokovic u pitanju.Inace, sto se tice ovog teksta iz Monda, ne znam ko ga je pisao ali covek je potpuno u pravu. Djokovicu se zuri na mesto broj 1 a izmedju njega i tog mesta su se isprecila dva tenisera koji su bolji od njega, sto ga izgleda cini nervoznim i tera ga da povremeno lupeta po medijima. Kazem povremeno, jer je nedavno izjavio da su Federer i Nadal daleko najbolji igraci na svetu a da je on u grupi tenisera koji pokusavaju da im se priblize (tu izjavu, naravno, necemo komentarisati na forumu, zar ne). Novak je navikao da sve ide po njegovom i ponasa se kao nevaspitani klinac kad mu se nesto ne uklapa u planove. Nekad se to ogledalo u predavanju meceva i trazenju medicinskih time-out-ova kad ima nepovoljan rezultat ali kao treci igrac na svetu i teniski super-star to vise ne moze/ne sme da radi, pa mu to ponasanje ponekad izbije na drugim neocekivanim mestima.Za njega je jako dobro sto je posle dugo vremena konacno izgubio mec od nekoga ko nije Nadal ili Federer, jer ce ga to naterati malo da razmislja o tome da ima jos momaka koji ozbiljno igraju tenis i to tenis visoke klase. Klinac je poleteo malo i povremena spustanja kao sto je bilo ovo sa Safinom dobro ce mu doci. U tenisu postoji samo sledeci mec i sledeci turnir kao sredstvo za postizanje opstijih ciljeva, tipa dostizanja odredjenog broja pobeda, odredjenog mesta na ATP listi i tako to. "Ura, Federer pada u formi" je lose sredstvo, zapravo je vise nacin da se laznim ohrabrivanjem podriju svoji sopstveni ciljevi.
Link to comment
:lol: Bog te jebo, postade Novak Djokovic Milosevic. Sta je sledece? Klao licno po Srebrenici? Projektovao Ausvic? Istrebio Indijance u Dakoti? Polako pocinjes da klizis u potpunu iracionalnost kad je Djokovic u pitanju.
ja klizim u iracionalnost, a ti bespotrebno histerises, kao da ti je djokovic rod i pomoz bog. iz nekog razloga si sebi uzeo u zadatak da ga branis od svakog forumskog napada koji su, realno, uticajni isto onoliko koliko moj prdez moze uticati na makroklimu.ono sto sam ja upotrebio je poredjenje, mozda ne bas uspesno ali dovoljno jasno da se shvati da ne govorim o djokovicevom karakteru (o kojem inace, nije tajna, imam najgore moguce misljenje), vec o "nije on kriv vec mangupi oko njega" argumentaciji.e sad, zasto si ti isprojektovao to sto si isprojektovao... ne znam. iracionalnost mozda jeste dobra rec ali sasvim sigurno upotrebljena da opise ponasanje pogresne osobe u ovoj nasoj raspravi.
Link to comment
ja klizim u iracionalnost, a ti bespotrebno histerises, kao da ti je djokovic rod i pomoz bog. iz nekog razloga si sebi uzeo u zadatak da ga branis od svakog forumskog napada koji su, realno, uticajni isto onoliko koliko moj prdez moze uticati na makroklimu.ono sto sam ja upotrebio je poredjenje, mozda ne bas uspesno ali dovoljno jasno da se shvati da ne govorim o djokovicevom karakteru (o kojem inace, nije tajna, imam najgore moguce misljenje), vec o "nije on kriv vec mangupi oko njega" argumentaciji.e sad, zasto si ti isprojektovao to sto si isprojektovao... ne znam. iracionalnost mozda jeste dobra rec ali sasvim sigurno upotrebljena da opise ponasanje pogresne osobe u ovoj nasoj raspravi.
Ti bi bar trebalo da umes da prepoznas histericno ponasanje ali se bojim da si neobjektivan kada tumacis ponasanja po "pitanju Djokovic". Nemam ja potrebu da branim Djokovica niti to radim. Kritikujem neko njegovo ponasanje kad je za kritiku, ne kritikujem kad nije. Slabo se bavim njegovim motivima i uglavnom sam skoncentrisan na njegovu igru, jer je u krajnjoj liniji to jedino vazno kad je sportista u pitanju. Ne trudim se da napisem post svaki bogovetni put kad Djokovic ili neko iz njegovog okruzenja nesto zasere da bih dokazao neku samo meni znanu poentu ili pokazao kako sam od pocetka bio u necemu (u cemu?) u pravu. Jel' ti ovo mozda poznato? :lol: BGhoste, omasio si adresu. Ja Nadala izuzetno cenim kao igraca a jos vise cenim njegov sportski moral, koji je besprekoran. Federera smatram najvecim teniserom u istoriji i to sam vise puta napisao, na uzas i pobunu svih ljubitelja Pita Samprasa. Uveren sam da Nadal, ako nesto ne promeni u nacinu kretanja, narocito prema svojoj forhand strani, na zalost nece imati dugu karijeru jer ce ga satrti povrede. To nije samo moje misljenje, niti se to misljenje moze cuti samo na ovom forumu. Steroide nisam nikada pominjao u istoj recenici sa Nadalom. To jest, jesam jednom na Onom forumu. Napisao sam da je ta prica o Nadalu i steroidima najobicnija budalastina. Krace receno, svoju vrckavu kvaziargumentaciju mozes da savijes u tubu a onda ukljuci mastu i vidi sta ces s njom. Sa tubom, ne sa mastom. Edited by harper lee
Link to comment

kao i uvek, po srpskom narodnom obicaju, zbog nekakve glupe afere sa Srdjanom i skejterima najbolji srpski teniser ikada, Novak, svaljen je u blato, namazan govnima i poredi se sasvim ladno sa milosevicem.sada se samo ceka da padne pa da svi ovde koji seru onda zaseire uz pivce.ima zaista momenata kada covek shvati koliko je srecan sto je pobegao iz te ogavne carsije zavidnih.

Link to comment
kao i uvek, po srpskom narodnom obicaju, zbog nekakve glupe afere sa Srdjanom i skejterima najbolji srpski teniser ikada, Novak, svaljen je u blato, namazan govnima i poredi se sasvim ladno sa milosevicem.sada se samo ceka da padne pa da svi ovde koji seru onda zaseire uz pivce.ima zaista momenata kada covek shvati koliko je srecan sto je pobegao iz te ogavne carsije zavidnih.
Nije prvi put. Nije ni prvi put s razlogom. Bilo je mnogo, mnogo, ovakvih situacija u prethodnih nekoliko godina, a svaki put se deshavalo ono shto je zapravo najvishe vezano za ovu ogavnu charshiju - Djokovic se svaki put branio sa: "Stvarno ne znam shta bih rekao u njegovu odbranu, ali vi ga napadate, jer ste zavidni Srbi".Kako to da niko zavisno ne mrzi Tipsarevica, Ivanovicevu, Jankovicevu...
Link to comment
Ti bi bar trebalo da umes da prepoznas histericno ponasanje ali se bojim da si neobjektivan kada tumacis ponasanja po "pitanju Djokovic". Nemam ja potrebu da branim Djokovica niti to radim. Kritikujem neko njegovo ponasanje kad je za kritiku, ne kritikujem kad nije. Slabo se bavim njegovim motivima i uglavnom sam skoncentrisan na njegovu igru, jer je u krajnjoj liniji to jedino vazno kad je sportista u pitanju. Ne trudim se da napisem post svaki bogovetni put kad Djokovic ili neko iz njegovog okruzenja nesto zasere da bih dokazao neku samo meni znanu poentu ili pokazao kako sam od pocetka bio u necemu (u cemu?) u pravu. Jel' ti ovo mozda poznato? :lol:
nemam pojma sta pokusavas da dokazes. jedino mogu da pretpostavim da hoces da demonstriras da si uvek u pravu (sto je bghost (i corava koka nabode zrno) dosta jednostavno demantovao). zamena teza kojom se sluzis je potpuno besmislena - ja napisem nesto sto se tice jedne stvari, ti me optuzis za nesto drugo, ja odgovorim da nisam mislio na drugo vec na prvo, ti nastavljas da guslas o drugom. tako mozes do prekosutra.ja djokovica ne mogu da smislim od duela sa onim francuzom (monflis?) pre nekoliko godina na us open-u kada je i sam priznao da se nesportski koristio medicinskim tajm autom. sve sto se nakon toga desilo je ucvrstilo moje uverenje da se radi o teskom shabanu. i svaki put kad bih takvo nesto napisao dizala se kuka i motika sa malo pameti i jos manje mastovitosti da me opljune i proglasi ili antisrbinom ili zavidljivcem ili oboje. jesam li ja obavezan da ga podrzavam? nisam. niti sporim pravo onima koji ga podrzavaju da to rade.@3orge: ko poredi djokovica sa milosevicem? pre nego sto sledeci put sa svog imaginarnog pijedestala pocastis forum svojim cenjenim sranjem, potrudi se barem da procitas ono sto pokusavas da kritikujes. Edited by ikar
Link to comment

Prointeresantnila se ova tema bogami i mislim da je zrela za jedan split, samo sa malo manje nervoze. Djoković je ipak naš najbolji teniser i mislim da bi trebalo da ima temu na kome može da se diskutuje o njemu i njegovim igrama, a ne na topiću posvećenom njegovom ocu.

Link to comment
Izjava Zeljka Ozegovica je sramotna. Predsednik opstine koja je postupila "po prijavi" Novaka i Srdjana Djokovica i izmestila vec projektovani park za skejtanje u javnosti se cudi zbog pritiska njihove firme da se zaustavi gradnja parka. Vrhunski populizam na koji samo ikar moze da nasedne.
predsednik opstine koji ce to biti jos nedelju-dve. dalje, ti zaista mislis da se predsednik opstine uplice u bas sve sto se u najvecoj opstini u srbiji desava? na kraju, populizam? pretpostavljam da mislis na populisticko uvlacenje ultrauticajnoj grupaciji koju cine skejteri i njihovi podrzavaoci? opicilo sunce ovih dana...
Link to comment

...djokovic je previse puta predao mec satro zbog povrede, kada je opasno gubio i kada je na pomolu bivalo sportsko ponizenje...previse cesto sam to video da bih bio njegov vatreni navijac, ali naravno da ga bodrim kada igra...inace je dobar igrac, ali i dalje daleko od sampiona i spanskog ficfirica......sto se tice njegovog caleta, on je glavni krivac sto mu se sin ponasa kao picka na terenu i kao u najmanju ruku reket broj jedan van terena, dakle on je dziber broj jedan...a za te fore da bi trebalo da dobije sve na izvolte u beogradu da razvija svoj biznis bih mu skuvao 1 kafu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...