Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ok, mozebiti da ja lupetam i da je normalno da malo jaca pljeskavica kosta 850 dinara. I to ne u hajatu nego u cevabdzinici sa drvenim stolovima i klupama za sedenje. Moguce da sam i istripovao da za te novce mozes da se unesrecis od mesa u 90% beogradskih restorana. Pogresi covek.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Realno si za te pare mogao da sabiješ 4 gurmanske u vajatu, a to znači još gratis 4 komplet priloga i 4 lepinje.

 

Opet, ovo ti je nauk za ubuduće.

Edited by ljakse
Link to comment

Pa jeboga ti, reko si da si se lepo najeo od najbolje pljeske koju si jeo u zivotu. Je li bolje prezderati se ko jazavac crkotina u nekoj rupi za iste pare?

Mislim nisam jos jeo, ali ako je stvarno dobro, vredi da se malo isprsis, ne?

Link to comment

Nisam siguran da baš možeš da se razvališ od klope za 850 dindži u restoranu. Možeš da dobiješ veću gramažu ali ne i kvalitetniju, ako ti je ovo toliiiko dobro. Dakle to ti je egal. Više grama, ali slabijeg kvaliteta...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Realno si za te pare mogao da sabiješ 4 gurmanske u vajatu, a to znači još gratis 4 komplet priloga i 4 lepinje.

 

Opet, ovo ti je nauk za ubuduće.

 

 

ili 7 parceta Karibika/Big Pizze

Link to comment

Nisam siguran da baš možeš da se razvališ od klope za 850 dindži u restoranu. Možeš da dobiješ veću gramažu ali ne i kvalitetniju, ako ti je ovo toliiiko dobro. Dakle to ti je egal. Više grama, ali slabijeg kvaliteta...

 

....shit has hit the fan...

KIla krila u Dz 750 kinte, sa sve lukom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...