Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Uzas nad uzasima.

 

Ako te zanima tajna te becke samo je pusti da se oladi i otvori je poprecno. 50% ide na debeli poh bez mesa, a ostatak je snicla toliko tanka i razvucena da se u njoj nalaye rupe.

 

Suvo, suvo sranje. Pola sam bacio nekom keru, on probao, hteo da me ujede posle.

Link to comment

:) dobar

 

Zato nasviras ljutenicu i nema da bude suvo

 

Opasno si se navukao na tu ljutenicu ne valja ti to. Ma stavio sam pavlaku, i verovatno tartar umesto urnebesa posto je becka bila u pitanju, al djaba. Suvo i dalje. Mozda sam trebao ljutenicu pa da utrnem.

Link to comment

Imaju li dostavu? I kako se tacno zovu :) edit. nasao, prava komplet lepinja. Imaju na donesiju, samo 300din minimum za dostavu. A jedna 200. Probacu cim prije. edit2. Kad sam usao u svoj nalog, ipak granica 500din. Opet nista strasno.

Edited by Timmy
Link to comment

:D

nego, izgleda po vec ustaljenom obicaju i tu su se vlasnici ortaci brzo po otvaranju posvadjali

pa sad jedan od njih drzi seljacku pricu u vladetinoj

 

ja sam jeo kod tih drugih u vladetinoj i ok je komplet lepinja, pohvalno je sto su ercovi u pitanju :D pa bi trebalo da znaju sta rade

 

 

(ako je verovati ovom liku iz vladetine, on je taj koji je tu doneo znanje, a ovi iz 27 marta finansije, kazem to zbog eventualnog kvaliteta hrane na ta dva mesta, em sam cuo samo jednu stranu price, em me nesto, a verujem ni forumase ne zanimaju njihovi medjusobni odnosi :) )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...