Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

generalno je OK lence, ako uspes da stignes na red, umeju da zaglave sa narudzbinama od po sat vremena cekicanja. nego za dobar cevap i jos bolju kobaju kod majstora ljube, jes da nema cumur nego elektriku ali meso mu je besprekorno.@holdenjeste, tacno na stanici trole

Edited by gazza1
Link to comment
pa jbga, nema - mek dek, sarajevski cevap kod pejtona (koji uopste ne obecava, a burek i neko some ispod saca sa krompirom odlicno, al samo preko dana) i to je to. uzas. ima vise smisla produziti do autokomande u stepin vajat ili ovo novo malo povise.
Jesi li overio "To je to" u 29. novembra? Što se kaže o ukusima ne vredi raspravljati, ali ja bolji sarajevski nisam jeo od Sarajeva 88-89'.
Link to comment

nisam, ali sam pribelezio. trudim se da bas ne povratim odjednom sve sto sam mukotrpno skinuo prethodnih nedelja, pa ne zalazim po rostiljima jer cu da se navucem odmah

Link to comment

jel postoji onaj crveni kiosk "mara" kod kalenic pijace u save kovacevica? to je bilo veoma poznato mesto.

Link to comment
jel postoji onaj crveni kiosk "mara" kod kalenic pijace u save kovacevica? to je bilo veoma poznato mesto.
Preselila se na drugu lokaciju. Sve je vece. Nije vise trafika, nego lokal... Dva frizidera za pice... Palacinke u ponudi... Ali ostala je ona ista plotna (se to tako zove?) na kojoj se smesaju mast sa pljeske, vegeta, zumance itd Sto i daje spec ukus.Objasnice ti holden i gazza gde je. Ja ne znam ulicu ali je u okolini poslednje strane ovog topika. Edited by McCabe
Link to comment
vec sam rekao. ukusna ali uzasno tanka za te pare, uopste uzasno tanka generalno
Dve su sa sirom su mera za gladnog coveka. a dve takve mu dodju oko 400 kinti ako se ne varam?
Link to comment
Ispašću glup, zar to nema u Franciji?
steak haché je bijedni izgovor za pljeskavicu!!!ovde ti je sve to cista govedina, a nasa pljeska ima svacega jos. Edited by MayDay
Link to comment

Otvorio se M.EAT u Cara Dušana, kod stanice GSB ispod Prve gimnazije. Imaju dosta toga na meniju, sređeno je da može da se sedne i pojede unutra ... Nisam probao, ali trebalo bi da je dobro - pa tek su počeli!

Link to comment

Ako misliš na bosketa, tačno preko puta Orla.Preporuka za ultra blukcluk emisiju po firmi: tražiti 5 ćevapa + 5 sudžukica.

Edited by henrik larsson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...