Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jutros krenem da provozam bajs kad ono medjutim,prednja guma izduvana?! :o Pogledam i imam sta i da vidim,spenadla zabijena u gumu :isuse: Tako mi i treba kad bajs drzim na stubistu,ocigledno sam zasmetao nekom zlom komsiji! <_< On topickoliko kosta krpljenje gume i preporuka za gde to izvesti,ako moze da bude na Paliluli i okolini.

Edited by basketas
Link to comment
nova unutrasnja guma je 300-400din, mozda ti neki vulkanizer zakrpi tu za manje.mada, sramota je to ne znati sam :P
Pa da znas,ako nadjem flekicu sam cu da je zakrpim.
Link to comment
Gde pored pijace?Spremno i zahvalno čekam za: :isuse:
u onoj "piramidi" između pijace i doma zdravlja. prizemlje, unutrašnji deo, odmah do ulaza u tu "piramidu", ulaza koji gleda u 45. blok.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dal neko zna gde ima da se kupi (online globalno ili u Srb.) svetlo za biciklu klasicno na dinamu? Jbla ih led svetla na baterije.
heh. pa led su bolja. staviš baterije i zaboraviš kad si ih stavio.no verujem da je ovo neko rešeje - amazon.comovo je čudan fazon Edited by Utvara
Link to comment

Svaka čast, Utvaro! A šta ću, valjda mi je sve bolje što je iz mojih mladih dana. Uskoro ću ajpod da menjam za walkman, kako sam počeo.

Link to comment
Svaka čast, Utvaro! A šta ću, valjda mi je sve bolje što je iz mojih mladih dana. Uskoro ću ajpod da menjam za walkman, kako sam počeo.
Dinamo klasičan je prosto užasan. Ne postoji niti jedan dinamo koji znam da radi. Dere gumu, crkava odmah, zariba nešto, sjebe se, otkine se žica koja nosi struju, crkne svetiljka. A i četkice će da se potroše. LED, bukvalno kineski za 2€, ne crkava nikad, na kiši, suncu, ubaciš 3 AAA baterije i zaboraviš kada si ih stavio, kao u daljinski. Kvalitetniji LEDovi rade na 2 ili 1 bateriju, imaju bolje i vodonepropustljivo kućište, kvalitetniju plastiku i to je to. Samo nisi našao dobar LED. Edited by Utvara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...