Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Otprilike se slazem sa vecinom, i meni se cini da je ovo nesto nabudzeno da izgleda svemirski a da mi zapravo ne treba. Ja sam zadnji imao ovakav:http://bike.capriolo.com/bicikle/cobra-1Sa njim sam presao mali milion kilometara i, osim tvrdog sedista, bio sam prezadovoljan. A kostao je svojevremeno ispod 150 evra nov, valjda bese oko 130 ili tako nesto. Kad malo razmislim, opet bih uzeo takav isti ali polovan, samo ne znam gde da trazim.

Link to comment
Dal neko zna gde ima da se kupi (online globalno ili u Srb.) svetlo za biciklu klasicno na dinamu? Jbla ih led svetla na baterije.
Nemoj da kupuješ dinamo. Otežava ti vožnju jer se ponašao kao slabija kočnica, daje svetlo nejednake jačine i ostalo što su ti drugi ljudi napisali. Kupi kinesko led svetlo. Ja sam platio takvo 850 din. prošle godine. Sija kao ludo (jedan vozač mi je blicao da spustim, a sličnu priču sam slušao i od poznanika-majstora gde sam kupio svetlo). Koristi 3 male baterije koje su mi trajale celu sezonu, a ja vozim dosta i vozim dosta po mraku.
Hvala. Pauzu nije problem sacekati ali mi lift onda slabo radi posao jer se retko vracam pre 20h.Koji slepci :isuse: Zar bas nisu mogli da naprave nesto da se ne prekida biciklisticka.
Ne znam gde živiš tj. odakle dolaziš na Brankov most, ali ako si na NBG-u, Zemunu zašto ne bi išao na novi most?A mostić na topčiderki kod novog mosta jeste privremen, ali nažalost mislim da će stajati cele sezone. Hate za njega, ali generalno rispekt za odnos mostograditelja prema biciklistima. Jer, staza je bila prohodna sve vreme pravljenja mosta.
E sad, drug mi nudi ovo za 100 evra pa me zanima jel valja cemu:Hteo sam da uzmem neki obican za 50-60 ojra a ne sa ovim amortizerima i zajebancijama, ali provozao sam ga i ide sasvim fino. Pomagajte.
Ne vredi 100€. Kupi neki za 50€ na Limundu ili dođi na Bubanj potok rano ujutro subotom pa ćeš naći mnogo bolje bajseve za 50€.
Link to comment

Trange-frange je nekada bila najbolja berza. Dugo nisam video, ali u ovo sto sam sad prelistao na brzaka ne mogu da poverujem. Aluminijumski bajs sa prosecnom opremom 1400 evra. Vazi.

Link to comment
Jebi ga, stvar percepcija&afiniteta. Meni razumnije dati 2 soma za bajs nego 100 za kola, a cenim da sam tu u izrazitoj manjini.
Znaš koliko sam ih video pogužvanih (bajsova) po ulicama (valjda zgaženih od strane automobila, ili vandalizovanih). Srce me zaboli, taman da su koštali 20 dolara. Kad bih imao ovakav bajs kao gore, ne bih se od njega odvajao ni u WC kad idem. :D
Link to comment

Ej, polako momci. Meni je bajs eliksir, volim da si podarim stotinak kilometara za 3-4 sata, da dodjem mrtav, spakujem ga u odaje i ne razmisljam o kradji i vandalizmu. A dok bih vlastitom smrcu mastio neke automobilske branike, poslednje bi mi vazno bilo ja l' mi je lula karbonska ili gvozdena. U Beogradu se maltene svi problemi svode na kilavu nam infrastrukturu, te moras da odes 30 km daleko da bi poceo da uzivas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...