Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Popišuljo, ne daj se zaplašiti! Nemaju oni pojma, kad nam skinu sankcije, pokasćemo svima, jeltakotakoje!Žena na brodu je, kažu maler, al pošto nam je sreća svakako okrenula leđa (zato Venom pita za leđnu tehniku, elem kuburimo svi s istom), ja kontam da te se primi, možda nas krene, nema se šta izgubiti... jelte, da budeš jedan vid protuteže, minusa koji gradi plus, klina kojim se klin izbija i tako to...

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

bas je basket???pu, ja vise volim kosarku. ovako mi se naguzi neki grmalj protivnik u reket pa smara. u kosarci 3 sek i ish!ali dobro. moze i basket. :)

Edited by MayDay
Link to comment
bas je basket???pu, ja vise volim kosarku. ovako mi se naguzi neki grmalj protivnik u reket pa smara. u kosarci 3 sek i ish!ali dobro. moze i basket. :)
Igrala si vec s Goranzom? :lol:
Link to comment
na dva uvek. da bi se isrcali i preznojili. naravno goli do pojasa
hehe, isli neki moji drugari na kosidbu u focu pa sam im gledala slike. poskidale se sredovecne zene sto skupljaju seno u bruseve. prizor smrti.elem, ozbiljna sam. ko ima istetoviranog drazu, moze i u majci da dodje.
Link to comment
ovako mi se naguzi neki grmalj
naravno goli do pojasa
ovakvi komentari su prosto zicer. ali, promašiću.....konobarice, ti znaš za praksu trećeg poluvremena?
Link to comment
gde tacno?daj ispisi sve sto treba da znam. da znam da li da se pojavljujem.
treba da znaš, da svaka igra ima treće poluvreme. to je dovoljno. tvoja kafanska reputacija nam govori da si više nego kvalifikovana.što se tiče igre, ako imaš dobar floater, tolerisaćemo nedovoljno dobru diamond igru u pozicionom napadu.
Pojavi se zena i dve strane planushe :naughty:
pih.... planule 2 stane i tjekom vašeg dodolskog dogovaranja za današnji propušteni basket. babe jedne....
Link to comment

zena ima duge nokte pa ne moze drukcije no floater. salim se. :Dajd videcemo. volela bih stvarno, ali znam koliko ljudi ne vole kad se zene uslepaju. kako zene tako i paceri.

Link to comment

Hi, my name is Troy McClure, you kids may remember me from Beach recreation centre....ali video je urnebesan. sa sve debelom gospojom u pozadini...

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...