Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

moze i 15h za svaki slucaj...ali ako bude 16h, meni je okedit: Po weather.com suncano do uvece, kisa tok u toku noci...Po w2u pak promenljivost vremena krece vec oko 15h, a kisu solo najavljuju tek za vece i noc. Ne znam, neka ostane 16h pa ako bude intenzivnijeg razvoja oblacnosti, odreagovacemo shodno koncenzusu.Venome, ja kapiram da racunamo na tebe...?
Si senor.
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Sjebao sam ledja i nisam u stanju da igram basket. Kad se dogovorite delegirajte nekog da dodje do mene da mu dam loptu i mrezicu. Najblizi su Zajcev, Smorenko i MGE.

Link to comment
Sjebao sam ledja i nisam u stanju da igram basket. Kad se dogovorite delegirajte nekog da dodje do mene da mu dam loptu i mrezicu. Najblizi su Zajcev, Smorenko i MGE.
ja sam na 1000+km
Link to comment

Aj nek mene neko saceka kod kamenja?Odavno nisam bio, pa nisam siguran da cu nabosti terene iz prve.Preuzimanje lopte+mrezice od Delije dogovoreno.

Link to comment

Muchenici napustili Adu. Za sada nema prijavljenih zrtava, videcemo kako se situacija razvija dalje...... predao bih mikrofon paceyu i rocco siffrediu, s kojima je dogovoren basket sredom uvece, negde u gradu, gde je teren reflektovan™.

Link to comment

ja sam i dalje civilni vojnik, a radim drugu smenu, do devet. mogu da se izvučem 20minuta ranije, ali ne više od toga.ako postoji neki teren na pojasu vračar-brankov most, ja sam rad da se odazovem 1 pozivu. Obe zgrade škole Kralj Petar se zatvaraju ogradom, tako da to otpada. Jedino što sam video je ona škola dole kod Lokija (valjda je to Alas). Ima reflektora, taman da bude dovoljno svetla za rasterivanje duvača i kurvara, ali mislim da ti reflektori baš i nisu dovoljni za košarku.

Link to comment

Mika Alas pominjan... Skupimo se oko pola devetkinje, pa polako... navodno je reflektorisano, pa eto...edit: MGE, konjino, citaj postove do krajaLM, Rocco rece da je on igrao nedavno pod tim reflektorima.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...