Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Vremenske prognoze vise ne uzimamo za faktor... Kako bude u pola 4 u skladu sa tim se i donosi odluka o odrzavanju manifestacije.Ja jos nisam siguran da mogu sutra, 50-50 sanse, ako se okupite mozda se i pojavim... Kad bese, 16h?

Link to comment

Mogu danas ipak...Alas je ok, ali nedelja 15-16 ne znam - pogledao bih kraj teniske sezone na travnatim terenima. Mozda kasnije popodne ili predvece nedelja.Ajde da probamo danas, vreme mi obecava...

Link to comment

Sta bi junaci, petkom svi mogu, a kad dodje subota niko ni da se javi bar da kaze da ne dolazi. Ja sam napolju ceo dan i vreme place za nekom loptom. Ako se odlucita,javljajte, mozemo i oko 5

Link to comment

W2U najavljuje kishu u subotu prepodne i razvedravanje vec oko podneva; za nedelju chak najavljuju ceo dan sunce. Ali poshto mi ne verujemo meterolozima™, predlazem subotu od nekih 16, mada moze i kasnije.

Link to comment

umesto lopte i udeljivanja banana, moraću da se latim čekića i štemajza ovog vikenda. ništa od mene.roko ima novu loptu, roko ima novu loptu!!!!

Edited by pacey defender
Link to comment

Može subota/ada.BTW

Dok se situacija sa predsednikom, ujedno i sa stabilnim budžetom ne razreši, na Malom Kalemegdanu bar imaju neki razlog da budu zadovoljni. Na terene su stigli novi, moderni koševi, nakon što je ovog proleća stare, uz sudsku prinudu, odneo bivši košarkaš Vladimir Mašulović. Pre koševa, podloge su renovirane i osvežene.
Pravda za Forumaški basket je izvojevana :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...