Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

E, i meni bilo pravo dobro, što bi rekli raja uBosni. Simptomatično je kako ni na jednom terenu nismo videli nekog da pika basket. Samo klince tenisače u dvorištu škole. Nije da je iznenađujuće, nego eto... valjda ne mogu još da se naviknem, jer "u moje vreme..." ... tjah, mator sam.Vuk je zaeban igrač.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

da si ti nama dobrodošo!53. Гледала сам различите игре, позоришта, плесове и сама играла.586. Посећивала сам места где сам гледала лоше примере.

Edited by pacey defender
Link to comment

Gledala, posecivala... nazalost, forumashi svojom computer shaped fizionomijom i fizichkom spremom, ni znojavi i razgoliceni ne mogu da privuku forumashice :(.

Link to comment

Ajde da se organizujemo za neki vecernji termin ovih dana. Zajcev, ima li tamo kakve rasvete kod tebe? Sta je sa onim jednim obrucem koji je ostao na Kalishu...?

Link to comment
Gledala, posecivala... nazalost, forumashi svojom computer shaped fizionomijom i fizichkom spremom, ni znojavi i razgoliceni ne mogu da privuku forumashice :(.
forumasice dolaze samo na forumski fudbal ;)
Link to comment

Koliko ja znam na kalisu postoje oni kosevi prikovani na zid koji mogu da se koriste besplatno. Nisam samo siguran da li su uvece osvetljeni. Meni bi bas pasovala sreda vece?

Link to comment

U subotu pre podne sunčano i toplo, posle podne i uveče nestabilno sa pljuskovima i grmljavinom. tako kaze w2ueventualno da se skupimo u 16h.

Link to comment

moze i 15h za svaki slucaj...ali ako bude 16h, meni je okedit: Po weather.com suncano do uvece, kisa tok u toku noci...Po w2u pak promenljivost vremena krece vec oko 15h, a kisu solo najavljuju tek za vece i noc. Ne znam, neka ostane 16h pa ako bude intenzivnijeg razvoja oblacnosti, odreagovacemo shodno koncenzusu.Venome, ja kapiram da racunamo na tebe...?

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...