Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

w2u u hour-by-hour prognozi tvrdi da se u sredu posle prepodnevnih padavina, situacija stabilizuje te da ce drugi deo dana biti suncano i fino (da ne kazem toplo jerbo oni vide nekih 22 stepena). U svakom slucaju mislim da ima sanse da odradim tu sredu vece...

Link to comment

eih... ja u sredu rostiljam na 1 krovu ako sve budne kako valja i trebuje, ali praticu zbivanja ovdi, pa mozda uspem da uglavim i jedno i drugo.

Link to comment
eih... ja u sredu rostiljam na 1 krovu ako sve budne kako valja i trebuje, ali praticu zbivanja ovdi, pa mozda uspem da uglavim i jedno i drugo.
kupio sam divan kotlic sa tronozcem, imam i neku ciradu, samo ako dodjete kod mene na teren :nepokretan:dobro, i da mi date da tabam loptu malo dok jedete suljpa :blush:
Link to comment
kupio sam divan kotlic sa tronozcem, imam i neku ciradu, samo ako dodjete kod mene na teren :nepokretan:dobro, i da mi date da tabam loptu malo dok jedete suljpa :blush:
Hm.... :unsure:
Link to comment

Jbg sad, je l ima sanse da se okupimo ili ne?Pacey, ti si u civilnoj, mozes ranije da bezes? Kovik, Rocco?....Goranza ne znam da li da shvatim za ozbiljno...Aj da se prebrojimo1p.s. (gde bese - u Alasu?)

Edited by ducca
Link to comment

u koliko sati planirate?ja cu poneti opremu uvojsku, pa kako bude.... ducco, aj obavestavaj me smsom kako idu planovi.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...