Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

jbg, i meni se kuntavela duze ali su najavili mogucnost nekih pljuskova u popodnevnim satima, kako hocete, ja imam i patike za kisu :D

Link to comment

imam neke obaveze prepodne pa bi mi bilo lakse da se nadjemo posle 12, ako uopste i budem bio u stanju da dodjem jer me noge otkidaju.

Edited by smorenko
Link to comment

neka bude u 12, odgovara mi...samo da prebrojim: bice nas 7orica (Ducca, Delija, Zajcev, Kovik, Smorenko, Joe, Pacey). Taman za jednu izmenu, sto je odlicno jer necemo izdrzati ubitacan tempo, nakon 1 propustenog termina.

Edited by pacey defender
Link to comment
neka bude u 12, odgovara mi...samo da prebrojim: bice nas 7orica (Ducca, Delija, Zajcev, Kovik, Smorenko, Joe, Pacey). Taman za jednu izmenu, sto je odlicno jer necemo izdrzati ubitacan tempo, nakon 1 propustenog termina.
A ja cak cela 2 tako da sam posle prve partije koma :D Inace, probacu da popodne pojurim neku precizniju vremensku prognozu po netu ne bi li saznali kada se ocekuju padavine, ako ne bude nista precizno ostaje definitivno 12 kod kamenja.
Link to comment

"i vrag je odneo shalu ovde na Old Trafordu"...krenula su prva izvlacenja, ograde, najave povreda...izgleda da cemo stvarno uspeti da se organizujemo :D ...ocemo da zovemo Bigeja da nas gleda...ili neke (motivacione) forumasice? :wicked: nalazili ste se kod kamenja do/i sada? :djana:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...