Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

U Beogradu u subotu svežije. Pre podne umereno oblačno, ujutru sa slabom kišom, posle podne pretežno sunčano. Duvaće slab do umeren severozapadni vetar. Jutarnja temperatura 20 stepeni C, maksimalna dnevna 28 stepeni C.
Banujte lažova :)
Link to comment

Subota mi je vec postala tradicionalno rezervisana za majstore u kuci, ali ovog puta cu ipak uspeti da stignem (ali ne i da je termin ostao 15h).Vidimo se!

Link to comment

Juce nas je bilo neverovatnih 9. Odigrali nekoliko basketa 3 na 3, zavrsili sa 4 na 4 preko celog terena.Mene je neko pogodio snajperom u ledja, ali se oporavljam.

Link to comment
Začudo, niko nije ispalio :)Venome, javljaj čim pre za te terene, da se dogovaramo lagano...
Ko nije u toku, radi se o zvezdinim terenima na kalishu. Dakle, subota i nedelja posle 8 samo, jer se neshto odrzava u toku dana. Jedan kos je 500 din, bar danas bio, mada mislim da je to neka trange frange kombinacija jednog forumasha :D, te da je realnije da je 750. Nije mnogo, ali nije ni dzabe, kao Ada.Pros: noc je i malo je ladnije, odlichni tereni, tj. nije beton, verovatno je vecini blize nego AdaCons: meni je dalje :D, mozda neki imaju planove za subotu ili nedelju veche, shto je zapravo glavni prevarantTakodje, danas je vec bila jeziva guzva, pa bih morao da nazovem do chetvrtka najkasnije. Speak now, or forever hold your peace...Ja sam lichno za Adu, chisto zato shto mi je blize.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...