Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Prosli put smo rekli oko pola 6 - kamenje. Ajde neka bude tako. Bilo bi dobro i da budemo kako-tako sutra u kontaktu ako eventualno bude neke kise i otkazivanja da svi to znaju.p.s. I da, to sto se prijavilo 6 ljudi (mada jos nema zvanicne potvrde od Zajceva) ne znaci da je krug zatvoren te su svi uvek dobrodosli.

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Dan za sada izgleda sasvim solidno, videćemo do 5-6. Ono što me brine je što nema potvrde Zajceva i sve mi se više čini da će nas biti 5.

Link to comment

BeogradU Beogradu posle podne nestabilno, sa lokalnim pljuskovima. Vetar slab, jugozapadni. Maksimalna temperatura 24 stepena C.

Link to comment

Sta cemo, da otkazujemo? Kisa samo sto nije pocela? Mada je velika verovatnoca da padne i prodje sve do 6... Ne znam,nisam pametan

Link to comment
Sta cemo, da otkazujemo? Kisa samo sto nije pocela? Mada je velika verovatnoca da padne i prodje sve do 6... Ne znam,nisam pametan
ja sam za otkazivanje. Joe, kovik, delija?edti: sigurno neću ispaliti ako se ipak dogovorimo da se nađemo. Edited by pacey defender
Link to comment

i ja sam za. pasce sigurno kisa, posle i da stane ne mozemo po mokrom da igramo.ajde da sacekamo i ovu dvojicu da se jave pa da otkazujemo.

Link to comment

Sto se mene tice moze da se igra. Kod mene je vec pala kisa i za pola sata ce biti suvo. Lako moze da se desi da na Adi i ne padne kisa.

Link to comment

uh, dobro je da smo svi za kompom. Sledeće nedelje da nadoknadimo propušteno, a tu je i cenjena forumašica, pa moramo dodatno da se pokažemo :)1 Jezero žali za ovakvim vedetama, no momci sa terena će moći slobodno da vežbaju do sledeće nedelje :lol:

Link to comment

srecom po deliju pala je kisa pa je spektakl otkazan tako da ce moci mirno da se spremi za proslavu titule u kuli...ups pogresio sam grad...u pitanju je krusevac...sledece nedelje igram fudbal na adi pa cu vam se mozda pridruziti ako vam bas bude falio igrac...jeste da sam skracen i da nemam pojma al sta ima veze

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...