Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

jeste da su za subotu najavili kisu, al ajde da krenemo sa prebrojavanjem, staro mesto (kamenje) u novo vreme (pola 6) pa da vidimo koliko nas ima. po ovakvom suncu brzo se suse tereni, tako da:1. najnizi

Link to comment

4.Ipak ne vredi bez Smorenka, mi ostatak nismo ni za Q... :P Inače što se tiče kiše, ko mi je još jednom pomene glavu ću da mu razbijem:) Ne, stvarno je bez veze da nas neki prolazni pljuskić opet sjebe, pretoplo je i kao što Smorenko reče brzo se suši.Inače, kako smo četvrtkom svi ažurni, skupimo se četvorica u roku od sat vremena a posle toga za ostatak povuci-potegni do subote popodne. Aj da vidimo ovonedeljni scenario.

Link to comment

pa ništa, ako ljusne kiša, put od terena do 1 Jezera je kratak, a popločan dobrim namerama.

Edited by pacey defender
Link to comment

postoji vrlo realna mogucnost da ne dodjem u subotu posto sam sinoc na fudbalu iskrivio zglob. nije nateklo, ali danas bolucka. videcemo kako se razvija situacija. lekarski konzilijum ce do poslednjeg trenutka vecati. javnost ce biti blagovremno obavestavana o stanju 1 najnizeg.

Link to comment
postoji vrlo realna mogucnost da ne dodjem u subotu posto sam sinoc na fudbalu iskrivio zglob. nije nateklo, ali danas bolucka. videcemo kako se razvija situacija. lekarski konzilijum ce do poslednjeg trenutka vecati. javnost ce biti blagovremno obavestavana o stanju 1 najnizeg.
Today, 12:44 :lol: drzi se, smorenko
Link to comment

Ja povredio nogu pre deset dana na fudbalu. Prvih dana nisam mogao da hodam normalno, ove nedelje prolazi ali nedovoljno za kvalitetan basket kakav se zahteva. Juče pokušao da trčkaram malo, ali osetio blagi bol pa da se ne zezam previše.

Link to comment

konzilijum lekara je na svojoj prvoj sednici ustanovio da je pacijent neopevana budala, jer se ponasao potpuno neodgovorno prema svom zglobu zbog cega se pojavio otok.kako bi predupredio dalje gluposti prouzrokovane maloumnoscu pacijenta, konzilijum lekara je odlucio da se javnost iskljuci iz daljeg toka oporavka.javnost cemo obavestiti o rezultatima lecenja pred sam pocetak ovog spektakularnog sportskog dogadjaja. konzilijum razmislja da se pacijent posalje i na psihjatrijske preglede.

Edited by smorenko
Link to comment

ja sam takodje i za fizijatra, i za psihijatra: u trenutku euforije prihvatio neko jedrenje i zaboravio bekkspirijens, nika kejva, pocetak plej ofa, i forumski basket. sreca u nesreci je sto sam pojebo ledja preksinoc na basketu, pa verovatno ne bih mogao ni da ucestvujem u ovom poslednjem...zelim vam uspesnu sportsku manifestaciju,artur takac :ph34r:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...