Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

sta da vam kazem, konzilijum lekara preporucuje mirovanje, ali ako ustreba 6 uzecemo u razmatranje jos jednom preporuku.kako sad stvari stoje nema tu ni za 2 na 2.ajde vi opet na prebrojavanje, a ja donosim konacnu odluku sutra

Link to comment

More, sve bih ja vas da trčite dužine, tribine i kamikaze po podnevnom suncu angry.gif Ja sam raspoložen još uvek, ako se nekim čudom iskupite.

Link to comment

pa ima nas četvorica (Ducca, Delija, Kovik i mua). Strateški je bitno da se nađemo, da održimo 1 kontinuitet i pokažemo dušmanima da nas vremenske neprilike i povrede ne mogu sputati.

Link to comment
nek se prijavi peti i tu je i šesti :)
pa ako si u stanjoo da igraš, svakako nije neophodno da nas bude 6orica; verovatno ćemo se u basketu 2na2 međusobno utrkivati ko će pauzirati i učititi koristu stvar za ekipu odlaskom do česme.A tu je i 1 jezero.
Link to comment

Ajde probajmo da pojurimo jos jednog-dvojicu sa strane, ja cu okrenuti 2-3 ortaka koji bi mozda igrali ali nista ne obecavam. Mislim da je na ovoj vrucini 2 na 2 prevelik zalogaj...

Link to comment

huh, ja dolazim, ali malo kasnim, tako da mislim da sam negde oko 6 na terenima.umoljava se pacey da mi posalje sms u slucaju otkazivanja posto necu biti uz komp. vidimo se

Link to comment

Moguce je da i ja zakasnim pa ako me nema do pola 6 slobodno palite na terena, naci cu vas tamo...p.s. Samo da dodam da postoji neka sansa da ne uopste se ne pojavim jerbo mi je bojler riknuo i cekam majstora, a to moze potrajati izmedju pola sata i cele veceri :fur: , s njima se nikad ne zna. Samo da se izvinim ako slucajno ispalim, visa sila je trenutno u pitanju

Edited by ducca
Link to comment

Bilo nas je 5 komada. Goranz, Kovik, Pacey Defender, Smorenko i ja. Odigrali nekoliko partija 2 na 2, a onda su nas neki klinci izazvali da odigramo 5 na 5. Odigrali smo jako do samog kraja, i pobedili 101:87. Razlika bi bila i veca da nije doslo do opustanja pred kraj pri vodjstvu od 30 razlike.

Link to comment

goranz svojom prodornošću sa kraja na kraj terena, podseća na 1 plejmejkera Partizana, Smorenko je, iako povređen, u stilu najboljih ogranizatora igre, kojima nije strano da pogode i iza linije 6.25 za tri poena, pokazao da se na njega može računati. Delija je poslovično preciznim šutevima sa poludistance, istrčavanjem kontri, i odličnom igrom u odbrani u odlučujućim momentima, opravdao nadimak "kvačilo". Kovik odličan pod oba koša. Pacey se istakao promašajima, i uspešnom skok igrom protivu omalenih srednjoškolaca.

Edited by pacey defender
Link to comment

Ljudi, izvinjavam se još jednom, ispalio sam big time ali stvarno nije bilo do mene. p.s. Je l bilo na kraju onih modestinih specijaliteta ili ne?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...