Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Totalni offtopic:Da ne otvaram novu temu zbog gluposti.Izabran sam da sutiram trojke na jednom takmicenju. cool.gif Pravila su standardna s tim da nema sarenih lopti.E sad ima li neko predlog na sta obratiti paznju ili na sta se skoncetrisati? Moja vjezba se svodi na beskonacnoispucavanje,a mozda ima neka bolja tehnika.Neka taktika mi je da probam sto vise vremena uzeti brzim uzimanjemlopte ,ali sam primetio da tad tesko ulazim u seriju.

Edited by bags
Link to comment

da bi malo ubrzali dogovaranje,neka bude petak rano popodne 2, 3, 4ima neko neki predlog za teren, ja sam dao par ali niko ni rec.da ponovim ima jedan u os lazar savatic kod zemunske pijace i jedan na zemunskom keju kod zgrade dahlia ili ako vam je lakse u visini karadjordjevog trga. ne znam kada su ovi tereni zauzeti tako da ako neko ima neku sigurniju varijantu samo izvol'te nek se izjasni.sad sam video goranza i on je potvrdio zainteresovanost.e, da i da li neko ima loptu ili da se pazari neka lopta. sad moze to da se nadje za jednu crvenu sasvim pristojno, tako da to ne bi trebalo da bude problem samo da to obavimo do 01. maja

Link to comment

mislim da je u petak "vetrovito, mestimicno promenljivo i kisovito"...(a i ja nisam tu cool.gif) vikend je mozda bolji, mada jedno ne iskljucuje drugo...imam i teren (munze) i loptu@bags: koliko imas do takmicenja? ako je vise od 15dana, vezbaj malo ruke (snagu). mada, ne moras da ispucas svih 25(?) lopti da bi pobedio na takvim takmicenjima (citaj: 15 lepo bacenih ima vece sanse nego 25 brzo bacenih...pa jos da uvezbas dobro jedan ugao i eto ti rezultata)

Link to comment
@bags: koliko imas do takmicenja? ako je vise od 15dana, vezbaj malo ruke (snagu). mada, ne moras da ispucas svih 25(?) lopti da bi pobedio na takvim takmicenjima (citaj: 15 lepo bacenih ima vece sanse nego 25 brzo bacenih...pa jos da uvezbas dobro jedan ugao i eto ti rezultata)
Imam jos fino vremena, prva subota u junu je takmicenje. Ima logike to sto pricas. Valjda ce biti nesto...
Link to comment

i ja sam jutros video da ce kisa u petak.sto se tice subote, ja cu imati sastanak koji ne mogu da propustim u nekom trenutku, al tacno vreme cu znati tek u subotu ujutro. jebiga to sam danas saznao. tako da ako bude subota ja sam pod znakom pitanja.edit: moze bit bidne nemora da znaci drugim recima

Edited by smorenko
Link to comment

Hoće li biti na kraju tog basketa? Četvrtak i subota su sunčani, ne verujem da će moći da se igra u petak i pogotovo nedelju. I dajte neki neutralan teren, Kalemegdan ili tako nešto.

Link to comment

vidim nasli smo se (ocekivano)posto ako sam dobro skopcao dosadasnja pisanja, za vreme najvise figurira vikend, ja bih predlozio subotu popodne.druga stvar je mesto: zajcev ima teren u zemunu, meni je to super, venom nece preko reke, zidan bi neutralno (kalis), onda moze i ada, bar tamo ima terena.ajmo malo konstruktivno ako cemo da igramo, ako ne neka se topic zakljuca i pokrene novi na jesen ako ima uopste smisla.

Link to comment

Ja sam odavno video da ovde nema leba od dogovora koji svima odgovara...bacam termin asap pa ko moze, moze, popunjavamo iz RL redova...isto savetujem i drugima. ozbiljnim po pitanju basketa, pre svega..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...