Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Bice basketa, okupljanje je u 18h kod kamenja, ja cu poneti loptu ( Paspalj ponesi i ti tvoju za svaki slucaj ). Mary je na moru a Kovik mi se ne javlja jos uvek, mora da je u nekoj guzvi ali nazvacu ga u toku dana da vidim jel dolazi. Eventualno mozemo da pozovemo jos nekoga sa strane ako ne bude dovoljno ljudi.
Sori što se ne javih, ne bih u Beogradu ceo dan.Next time.
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Sori što se ne javih, ne bih u Beogradu ceo dan.Next time.
:thumbsup: I ja da pohvalim Pasapalja, stvarno je uzivanje igrati i gledati igrace sa tehnikom i stilom igre iz 80-tih. Vidi se da nije jos u formi ali kako je vreme odmicalo igrao je sve bolje i bolje i fino je "namestio ruku" pa je poceo da pogadjao sa distance i za tri. I stvarno ima fenomenalan ulaz na drugi obruc. Venom iako nije trenirao u Nemackoj i dalje nepogresiv sa distance.
pa se moralo otici u dzaziru na forumasko okrepljenje.
Ovaj put sam popio samo dva piva pa nisam zaboravio loptu :D . Edited by BarryWhite
Link to comment

hajde nedelja, baš bi mi odgovaralo da ne bude subota. da ispratim đevojku na let, šta da radim, papučar sam....rhmz kaže da će sva tri dana, od petka do nedelje, biti 35 stepeni, bez kiše. biće dakle pakleno, ali pola sedam cenim da je skroz ok. kažu da će tek u utorak kiša.

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...