Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Ја бих могао у оба термина, али сваког другог викенда. Но, то нема никакве везе, измириваћу своје обавезе уредно :)

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Meni prilicno ne odgovara taj termin, mogao bih neki put da uskocim, ali ne racunajte na mene redovno.Ja sa nekom svojom ekipom imam termin nedeljom 16:30 - 18:00 u Maloj Vizuri u Zemunu. Ako je neko raspolozen neka se javi. Teren je odlican i sa linijama po novim pravilima.
Koliko ima slobodnih mesta? Koja je cena? Gde je to?
Link to comment

Ima mesta za nekoliko ljudi, ne znam tacno moram da se cujem sa Commonom da vidim koliko je ljudi skupio. Sad za vikend nas je bilo 12 i pocrkali smo, gledacemo da nas sad bude 14. Termin je 4000. Mala Vizura je u Cara Dusana 105 u Zemunu. Od gradskog prevoza tamo idu 17, 73, 84, 704, 705, 706.

Edited by Delija67
Link to comment

Evo ja bih se prijavio već sada za taj termin. A mogu i ovog drugara da pitam da li je zainteresovan. On ima neku svoju ekipicu s kojom je krenuo u potragu za protivničkom ekipom, tako da ne znam da li je u redu sve da ih zovem.Meni je Zemun užasno daleko odavde sa Miljakovca, ali mi se baš igra basket i biće skroz grozno ako i ovu zimu presedim u kući bez ikakvih aktivnosti.

Link to comment
  • 1 month later...

Ovo se pretvara u "Venom je u BG-u" povremeni turnir. Venom je u BG-u i mozemo da igramo u matematickoj u cetvrtak (16.12.). Signup.Sjebana mi je noga, ali valjda cu moci makar da sutiram bez promasaja.

Edited by Venom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...