Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

skola je na cosku jovanove i visnjiceve. provericu veceras jel osvetljeno. znam da je bilo, igrali su neki fudbal za vreme svetskog prvenstva. imam ja 3 lopte, pa mogu jednu proglasiti za forumasku :)

Link to comment

kasnim jedan dan sa informacijama :)postoje dva kosa, ima jedan reflektor sa strane. na jednom kosu se odlicno vidi, na drugom dobro. teren je pristojan.ako hocete uvece radnim danom vi se upisujte.ja predlazem cetvrtak, posle 20hocekuje nas duga i hladna zima, plakacemo za lepim vremenom :(

Edited by mary mary
Link to comment

Basket, vikend. Ada ili Ćordol, dozvoliću vam da izaberete poprište svog ultimativnog poniženja.I kada se skupite u dovoljnom broju, pustite SMS na svimavećdobropoznatibroj - ne očekujete valjda da otvaram forum svaki dan? isuse.gif

Edited by kovik
Link to comment

da li je neko zainteresovan da mi se pridruži u osvajanju 1 peruanske lige? titula je titula :D http://www.sanmarcosbasketball.webs.com/ We are currently selecting the new Roster for the 2010 season, if you would like to be considered, please send us an email to luis.ramirezlenci@gmail.com including your data so we can contact you later on for a interview. Thank youWe`ll be looking forward to hear from you soon :lol:

Link to comment

:lol:Vo iz Nemacke, vo u Nemacku, izgleda.Dolazim u gluho doba noci subota na nedelju i ne idem kuci, nego direkt na Adu. Tu vas cekam. Six hundred hours.gunnerysergeanthartman.jpg

Link to comment

E jeote, a ja u subotu zorom odo... Nego, aj dok se ja vrnem, a brzo cu, i izvidam rane, zavedi der malo reda i discipline. Ja cu se vec povinovati novom/staaarom ustrojstvu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...