Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

kalis, reflektori, nocni termin. pojesce vas zveri zaista :)
predlazes da pogasimo reflektore :wub:
Jel ima tamo piva negde blizo?
Zabranjeno je tocenje i prodaja alkohola u blizini sportskog objekta u kojem se odigrava sportska predstava. To znaci da moras da se napijes pre pocetka basketa.
Link to comment

Ja 90% otpadam za sutra (ako je za sutra planiran prvi basket) :( povredih nogu juce pa moram malo da mirujem. Za sledecu nedelju sam sigurno tu.

Link to comment

Evo ga ja, na poziv BWa. Mala rezerva samo ukoliko se prolongira deadline za predaju ovde na poslu sa cetvrtka sabajle, na cetvrtak vece. ;)

Link to comment
Sta smo rekli, ima li nas dovoljno za sada - Pacey, MGE, Mary (ako sam dobro razumeo?), BW, ja...5 komada :unsure:
upisana sam :), nema mnogo komaraca.ako nas bude 5, nabavicu ja 6-tog. jel zakazan termin?
Link to comment
upisana sam :), nema mnogo komaraca.ako nas bude 5, nabavicu ja 6-tog. jel zakazan termin?
Ajd ja cu sutra ujutro da zakazem.
Link to comment
koliko sam ja chuo, ne izdaju se tereni ove godine. ako ti imash neku vezu, odlichno.
Koliko je dobra veza saznacu sutra :) propasce mi rejting na forumu ako ne ugovorim termin za basket :lol:
Link to comment

Zvao sam sad i proverio i ne mogu da se iznajmljuju tereni za rekrativno igranje basketa. Moze samo zakup terena za treninge kosarkaskih timova. Mozda bih mogao da probam da nam izboksujem termin ali ne znam da li bi uspeo jer ako nekom dozvole onda ce i drugi da traze. Ajd ako neko zna jos neku lokaciju gde bi mogli da iznajmimo teren uvece na otvorenom nek javi.

Link to comment

Imaju reflektori u skoli Lazar Savatic u Zemunu na Keju, al nisam igrao tamo nekoliko godina, pa ne znam kakva im je situacija. Ja inace ne mogu da igram basket bar mesec dana zbog povrede sake.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...