Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

pokusacu da iscimam nekoga sa strane ali ne garantujem nista. delija, ti si prosli put dosao sa jos trojicom; mozes li ih ponovo iscimati?

Link to comment

I ja sam Paspalja gledao kada sam bio mali, otud i ovo "Paspalj 14 ".Da li ce biti basketa, da li vam treba sf/pf od 198 cm., istina, malo "zardjao", ali sa enormnom kolicinom zelje?Molim za potvrdu, da znam kako da se organizujem.Imam i Tigar "specijalku", ako odgovara...Inace, sa Savicem se vidjam na decijim rodjendanima, al' Sinisom ( nije u srodstvu sa Zoranom )...

Link to comment

Bice basketa, okupljanje je u 18h kod kamenja, ja cu poneti loptu ( Paspalj ponesi i ti tvoju za svaki slucaj ). Mary je na moru a Kovik mi se ne javlja jos uvek, mora da je u nekoj guzvi ali nazvacu ga u toku dana da vidim jel dolazi. Eventualno mozemo da pozovemo jos nekoga sa strane ako ne bude dovoljno ljudi.

Link to comment

Postovana gospodo, hvala na prijatnom poslepodnevu i kvalitetnom basketu...Meni, na zalost, "trener" nije dozvolio da igram vise, ali bice bolje sledeci put...Inace, rad sam da ucestvujem u buducim akcijama, samo javljajte na vreme ako se nesto sprema, naravno, ako zadovoljavam trazene igracke standarde...Pozdrav svim ucesnicima danasnjeg basketa!

Edited by Paspalj14
Link to comment

jbt, ode covek na dinu dizvadi diskus, a vi zaserete instituciju furunaskog basketasad su tu likovi od 198cm, zene, masini, ganovi, beriji i vajtovi... gde su ona medena vremena gde se ducca i host tuku oko defilibratora, preza lupa dvorucne rampe koviku, goranz i venom raskidaju zbog faula, a pejsi i ja odlazimo na istu gajbu posle cuvanja na niskom postu!!? enbijeju, proklet da si...komercijalizacijo, kurvo podla! vreme je da se vratim

Link to comment
jbt, ode covek na dinu dizvadi diskus, a vi zaserete instituciju furunaskog basketasad su tu likovi od 198cm, zene, masini, ganovi, beriji i vajtovi... gde su ona medena vremena gde se ducca i host tuku oko defilibratora, preza lupa dvorucne rampe koviku, goranz i venom raskidaju zbog faula, a pejsi i ja odlazimo na istu gajbu posle cuvanja na niskom postu!!? enbijeju, proklet da si...komercijalizacijo, kurvo podla! vreme je da se vratim
ako se goranz reaktivira, count me in
Link to comment
jbt, ode covek na dinu dizvadi diskus, a vi zaserete instituciju furunaskog basketasad su tu likovi od 198cm, zene, masini, ganovi, beriji i vajtovi... gde su ona medena vremena gde se ducca i host tuku oko defilibratora, preza lupa dvorucne rampe koviku, goranz i venom raskidaju zbog faula, a pejsi i ja odlazimo na istu gajbu posle cuvanja na niskom postu!!? enbijeju, proklet da si...komercijalizacijo, kurvo podla! vreme je da se vratim
e moj zajceve, ja se tog odlaska na gajbu ni ne secam, ko zna cega je sve tu bilo :huh: nego, danas nam se pridruzio paspalj; srce mi je bilo na mestu kada sam video na terenu coveka u ful sportskoj opremi partizana iz 1988, pa jos s brojem koji je palja nosio na ledjima. paspalj inace odlican, narocito pod kosem i onim sutom s zadrskom. siguran sam da ce trener nastaviti stopama svog oca. :)inace, bilo nas je osmorica; delijina ekipa doprinosi forumaskom basketu na najbolji moguci nacin u ova vremena igracke oskudice. nakon nekoliko iscrpljujucih partija su dosla i dva moja zeta sa jos jednim drugarom, ama ja nisam imao snage za vise od jednog basketa sa njima, pa se moralo otici u dzaziru na forumasko okrepljenje. Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...