Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Kako da rešim ovaj problem na lisici (hoću da vidim svoj račun)?IE me pita da li želim da nastavim ili ne, ali lisica odmah udara po ušima.
A jel imas ispod te poruke link "or you can add an exception" (ili nesto slicno)? Trebalo bi da radi ako kliknes na taj link, pa dozvolis exception.
Link to comment
kad te mrzi da pomeris desnu ruku od misa do tastera enter ? :D
Nije bash tako. Ponekad se desi da se strana ne uchita uopshte, da ostane samo beli ekran. Refresh ne reaguje, a ni go tastera vishe nema... onda mora da sklikne u address bar i lupi enter. Dakle, nije problem enter, nego taj dodatni klik :).
Link to comment
Kako da rešim ovaj problem na lisici (hoću da vidim svoj račun)?IE me pita da li želim da nastavim ili ne, ali lisica odmah udara po ušima.
Get certificate, Confirm Security exception. Done.
Link to comment

Trica je do veceraske radila 'vako: bejase namestena opcija "Show my windows and tabs from last time" i ona mi ih je vracala. No, bila je otkacena i opcija "Warn me when closing multiple tabs", ali me nikada, iz samo njoj znanog razloga nije upozoravala na to. Nevermind, nije mi smetalo. E, veceras sam ja pukim slucajem kliknuo "x", lija se zatvori, a kada sam je otvorio - nis'. Samo prazna stranica. Ona opcija "Show..." i dalje namestena bas kao i ova druga glede upozoravanja prilikom gasenja koja sada, pak radi. Dakle, upozori me da gasim vise tabova, ja kazem da 'ocu, a posle nece da mi ih vrati iako je sve podeseno... Sta mi je cinit'?Edit posle deset minuta: sve se vratilo na predjasnje stanje (vraca mi tabove, ali me ne upozorava pri zatvaranju vise njih). Sad, nije da se bunim, ali me ipak zanima: zasto se ovo desilo i kako doakati lukavom "stvoru" da ne bi ponavljao ovakve brljotine?

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vec godinama preko FF idem na projectW sajtmedjutim od pre neki dan .. FF mi izbavuje ovu porukumozzilavsprojectwzp9.jpgprobao sam sve i da "ukinem" qkiz"TM i sta ti ja znamjedino sto "odobri" je da mi prikaze prvu stranu i kad kliknem bilo sta na njojvraca me na istu poruku ...kako da prevazidjem ovo i da nastavacom normalno da surfujem sajtom ?

Edited by eye of the beholder
Link to comment
kako da prevazidjem ovo i da nastavacom normalno da surfujem sajtom ?
Tools/Options/SecurityOdčekiraš "Tell me if the site I'm visiting is suspected attack site"
Link to comment
  • 1 month later...

Najgrđe se zajebah u životu, instalirah ovo govno neopevano zvano llisica 3.0.4, non stop se baguje, svaki peti sajt koji otvorim zakoči se, ne može se ponovo otvoriti bez restarta mašine, a sada, kao šlag na tortu, kada se u njemu otvori gugl kalendar, nije u stanju da zapamti događaj. Naravno, u IE sve to funkcioniše.Pitanje; kako da ubijem ovo smeće neopevano i vratim se na dvojku koja je radila sve što je trebalo, i to kako je trebalo (a da ne pogubim sve bukmarke, istoriju, itd.)Pomagajte dobri ljudi!

Link to comment
Pomagajte dobri ljudi!
- Prvo instaliras programcic MozBackup, koji je besplatan i koji mozes skinuti ovde: http://mozbackup.jasnapaka.com/download.php- Onda obavis bekapovanje svog fajerfoksa, sto je prilicno lako i svodi se na next->next. Pazis da cekiras sve opcije koje ti trebaju (Bookmarks, History, saved passwords...)., mada su vec automatski cekirane.- Normalno deinstaliras Firefoks, kao i bilo koji drugi program iz Control Panela- Instaliras verziju koja ti odgovara- Ukljucis MozBackup i obavis backup - a to je takodje veoma jednostavna operacija.
Link to comment
Najgrđe se zajebah u životu, instalirah ovo govno neopevano zvano llisica 3.0.4, non stop se baguje, svaki peti sajt koji otvorim zakoči se, ne može se ponovo otvoriti bez restarta mašine, a sada, kao šlag na tortu, kada se u njemu otvori gugl kalendar, nije u stanju da zapamti događaj. Naravno, u IE sve to funkcioniše.Pitanje; kako da ubijem ovo smeće neopevano i vratim se na dvojku koja je radila sve što je trebalo, i to kako je trebalo (a da ne pogubim sve bukmarke, istoriju, itd.)Pomagajte dobri ljudi!
Hm, ako uzmem u obzir da koristim FF 3.0.4 na četiri računara, da svi ljudi iz moje okoline koriste isti i da se niko nije žalio na to o čemu pričaš, ne bih za probleme koje spominješ optuživao FF. U kakvom ti je stanju Windows?
Link to comment
Hm, ako uzmem u obzir da koristim FF 3.0.4 na četiri računara, da svi ljudi iz moje okoline koriste isti i da se niko nije žalio na to o čemu pričaš, ne bih za probleme koje spominješ optuživao FF. U kakvom ti je stanju Windows?
Meni 3.0.4. na dva kompa, nije se zakašljala nijednom. Nije to do lisice...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...