Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Mozilla also claims tax-exemption for these payments - when it shouldn't, say critics. Taking money for promoting third parties is obviously advertising, and so is considered taxable.In January, researcher Daniel Brandt finally obtained the Foundation's 990 form that non-profit organizations are obliged to file, and discovered that Mozilla had filed the Google income as "unrelated business income.""After reading the IRS material," wrote Brandt, "it seems to me that this claim is not only arrogant, but also fraudulent. The IRS instructions make it clear that if a nonprofit newsletter starts carrying ads, for example, then this advertising income is unrelated business income and is taxable. The IRS also makes it clear that just because an unrelated business activity generates income that is then used to further the exempt function or purpose, this does not by itself qualify that activity as exempt from taxation."In response, the Foundation's public relations company provided this statement to The

Link to comment
XPI je arhiva i moze da se otvori u Total Commanderu. Ne znam da li recimo WinRAR otvara. Onda u notepadu edituj install.rdf.
Nisam se setio da probam, baš ću vidim večeras.Tx.
Link to comment

Da FF305.Sad sam provalio da u stvari pamti koji sam zadnji zum koristio na nekoj strani/domenu.Pa kad odem na drugi tab gde je npr. druga tema na PPP dok gledam ovu zumiranu, i ona bude zumirana.Gde se podešava da difoltni bude 100%?

Link to comment
Da FF305.Sad sam provalio da u stvari pamti koji sam zadnji zum koristio na nekoj strani/domenu.Pa kad odem na drugi tab gde je npr. druga tema na PPP dok gledam ovu zumiranu, i ona bude zumirana.Gde se podešava da difoltni bude 100%?
Odeš u about:config (kucaš to u adresnoj liniji brauzera), pa nađeš vrednost browser.zoom.siteSpecific i promeniš je na true.
Link to comment
Odeš u about:config (kucaš to u adresnoj liniji brauzera), pa nađeš vrednost browser.zoom.siteSpecific i promeniš je na true.
Gotivac, dal' slučajno znaš dal' ima keyboard da se "razveže" između tabova? Jedna od retkih prednosti MS IE nad FF je da u IE u svakom tabu možeš da imaš nezavisan keyboard raspored (npr na PPP-u srpsku latinicu, na sajtu npr. Politike ćirilicu, a na nekom Ozi sajtu US, tj. originalni). Naravno da može da se swičuje sa Alt+Shift, ali i to zamara posle nekog vremena, a često i zaboravim u kom sam rasporedu. Bilo bi korisno da se to razveže, pa ako ima neki about:config za to, bilo bi super... Mogu i sam da pogledam, ali možda neko već zna. Edited by Indy
Link to comment
Ekšli, bilo je "true", promenio sam na "false" i sad je razvezano.
Eh, umor. :) Indy, probaj sa: intl.keyboard.per_window_layout.Mislim da je to.edit: Malo morgen. Radi samo za različite prozore Firefoxa, ne i za različite tabove u okviru jednog. Edited by gotivac
Link to comment

Instalirao yahoo messenger 9, jebo ga cuko. Nepažnjom uspeo instalirati i ASK toolbar itd, a najcrnje je što mi umesto googla u adres baru pretragu sada radi ask engine.Kako ubiti to sranje i vratiti na difolt?

Link to comment
Instalirao yahoo messenger 9, jebo ga cuko. Nepažnjom uspeo instalirati i ASK toolbar itd, a najcrnje je što mi umesto googla u adres baru pretragu sada radi ask engine.Kako ubiti to sranje i vratiti na difolt?
Ako sam te dobro razumeo, dovoljno je da u padajućem meniu search-bara promeniš na google i zatvoriš mozilu. Trebalo bi posle da google bude default engine. Bar je tako meni bilo sa raznim sranjima što su se uvaljivala u search bar.A desnim klikom na toolbar možeš da odčekiraš ovaj ASK ako ti ne treba.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...