Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

Linkovi koje sam citao pre puta. U principu tu je skoro sve.

http://www.putovnica.net/odredista/hrvatska/zagreb/sto-posjetiti-znamenitosti-u-zagrebu

http://camera-felice.com/zagreb.html

 

 

 
Ove standardne turisticke tacke hteo ne hteo moras sve videti.Sve su blizu. I u principu se za par sati pesacanja obidje ceo turisticki deo - stari grad i pocetak novog, tj deo od Trga do Kolodvora i ona potkova parkova... Treba videti i prirodu u ZG i oko, Botanicka basta, park Maksimir, Jarun, Sjeme... Muzeji, kafici i ostalo po licnom afinitetu. Strukla je precenjena :)
Link to comment

Da, da, Maksimir obavezno i la Struk. Sad sam se setio i za pivnice Medvedgrad(mali Medo u Tkalcicevoj), a mozes da svratis i na kafu i palacinke u Kava Tavu. Ima i neki dobar restorancic sa desne strane u Tkalcicevoj, gde smo vecerali, al se ne mogu setit' imena. P. S. Ne uzimati rezano pivo, meni je totalno glupa fora.

Link to comment

U toj Mali medo pivnici nam se dogodio zanimljiv detalj. Kad smo placali na kraju (imali dve ture) oni racunaju samo jednu. Uz izvinjenje sto smo prvo turu cekali nekih 3-4 minuta. Kaze konobarica uletela nam guzva u tom trenutku, pa ste cekali i nije u redu da to platite. Mi zbun... A u Kava tavi smo jednom doruckovali i bezveze. Tj nije bas bezveze, ali odnos kvalitet cena na niskom nivou.

Edited by Timmy
Link to comment

kul je Zg i ja ga volim,doduse bila sam nekoliko puta ali stalno u nekim off varijantama pa ga nisam bas upoznala klasicno turisticki ali simpa gradic sa dobrim vajbom i vezu me super ljudi i uspomene za tamo..volela bih ponovo da idem..

Link to comment

eh, mak na konac...

 

Има једна за мој укус боља у данашњој Звонимировој:) Сластичарна коју из генерације у генерацију држи једна стара фамилија.
Link to comment

nema vise maka na koncu. zato i jeste eh.

 

vincek? joj boze, to je grozno, nejestivo.

 

od starinskih poslasticarnica u zagrebu orijent je zakon. a od novih bas volim amelie. 

Link to comment

nema vise maka na koncu. zato i jeste eh.

 

vincek? joj boze, to je grozno, nejestivo.

 

od starinskih poslasticarnica u zagrebu orijent je zakon. a od novih bas volim amelie.

 

Какав те Винцек спопао? Између апотеке на једном ћошку и самопослуге на другом. Данашња Звонимирова, некадашња Социјалистичке револуције. Надоћеш:)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...