Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Njegov problem je to što ga uvijek zovu jer nemaju koga, a on izgleda više voli da odvali nešto nego da prizna da nije u tokutm. Prošlo je 25 godina od kako je on bio neki faktor, zamisli kad bi sad posle svakog meča fudbalske ili košarkaške reprezentacije zvali Boškova ili Žeravicu da daju komentar.

Link to comment

Da me ubiješ, ne mogu da se setim izjave pred AO, a slušao sam ga na Sport radiju i imao je neki sličan zajeb.I sam si lepo napisao, Ruskinje mogu da izadju maltene sa bilo kojim sastavom i bile bi favoriti. Toliko im je dugačka klupa.Van Ujtvank je imala prošle godine sličan niz pobeda kao Novak, ali uglavnom na fjučersima. Devojka je prospekt, ali u singlu.edit: kad smo kod Ruskinja, Klejbanova je pregrmela hemoterapiju i sad ima još neke testove. Ako sve bude ok, eto je opet na terenu.

Edited by Garnirung
Link to comment

Zasad Fiš tovari Vareniku, uprkos naporima da implementira servis-volej na šljaci.Za pola čuke Janko protiv Prpića.Ostali parovi:France vs. CanadaKazakhstan vs. SpainRussia vs. AustriaItaly vs. Czech RepublicUnited States vs. SwitzerlandArgentina vs. GermanyCroatia vs. Japan (1:1)

Link to comment

Ne mogu Šveđani da budu toliko loši koliko Troicki može da čoukujetm.Ne znam ko je postavio ovu podlogu ali je dušu dala za taktiku zažmuri i udri, idealno za autsajdere.

Link to comment

Malopre udjoh i videh da Viktor mrljavi. Ne znam da li su naši uopšte imali dilemu za podlogu ili je bilo daj šta je jeftinije <_< Al zato Big Džon nije čoukao i uzede set Fedu. Bilo bi ipak šokantno da ih Ameri istamburaju u sred Švice sa Fedom na čelu.hehe, koji utovar riternima

Edited by Garnirung
Link to comment

Kakav muk u dvorani, neopisivo.Inače još jedan fejl što se izbora podloge tiče, ova šljaka sa ogromnim odskokom je kao skrojena za Isnera i njegov kik servis. Na kraju je bio toliko pun samopouzdanja da je pogađao sve što mu padne na reket.

Link to comment
Kakav muk u dvorani, neopisivo.Inače još jedan fejl što se izbora podloge tiče, ova šljaka sa ogromnim odskokom je kao skrojena za Isnera i njegov kik servis. Na kraju je bio toliko pun samopouzdanja da je pogađao sve što mu padne na reket.
Apsolutno. Fed nije imao pojma šta da radi sa kickom na bh. Masu poena je tu izgubio, nevezano prvi ili drugi servis...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...