Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Ovim forsiranjem petstotica verovatno pokušava i da izbegne neke kaznene nule. Mrzi me sada da uključujem kefalo u ovaj kasni sat ( a i da uključim ne bi mnogo promenilo biggrin.gif ) ali mislim da to neće praviti neku bitnu razliku. Bez jednog GS i mase sjajnih ostalih rezultata ili dva GS nema njemu povratka na No.1, osim naravno u nekim krajnje hipotetičkim situacijama u kojima se recimo Nole povredi a Rafa bude suspendovan zbog ovih francuskih optužbi ( ništa ne insinuiram, majke mi )

Link to comment

Bez mnogo mudrovanja, plan je da upuca svih 16+1+OI turnira do US opena, uz nadu da će ova dvojica negde da kiksnu, a da će i on nešto da dobije. Realno? Ne preterano, ali može da proba, nije baš ni totalno nemoguće.

Link to comment
Ovim forsiranjem petstotica verovatno pokušava i da izbegne neke kaznene nule. Mrzi me sada da uključujem kefalo u ovaj kasni sat ( a i da uključim ne bi mnogo promenilo biggrin.gif ) ali mislim da to neće praviti neku bitnu razliku. Bez jednog GS i mase sjajnih ostalih rezultata ili dva GS nema njemu povratka na No.1, osim naravno u nekim krajnje hipotetičkim situacijama u kojima se recimo Nole povredi a Rafa bude suspendovan zbog ovih francuskih optužbi ( ništa ne insinuiram, majke mi )
Otprilike... Novak je došao na prvo mesto tek posla dva slama i 4 mastersa (plus Dubai, Beograd i polufinale RG); nema tu puno mesta za kalkulacije, bez najvećih titula nema ništa od prvog mesta :) Inače je Novak potpuno u pravu što maksimalno rasterećuje raspored, Rafa se večito uništava igrajući sve što stigne, a posle se žali da mu je sezona duga i da se oseća kao da ima 100 godina :) Samo pametno i može sve da uzme.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Česi odabrali šljaku za četvrtfinale. Skroz neshvatljiv potez, em im je to najlošija podloga za oba igrača, em ovako rastu šanse da Novak odigra ovo kao pripremu za Montekarlo.

Link to comment
Česi odabrali šljaku za četvrtfinale. Skroz neshvatljiv potez, em im je to najlošija podloga za oba igrača, em ovako rastu šanse da Novak odigra ovo kao pripremu za Montekarlo.
Gde si to video?
Link to comment
Česi odabrali šljaku za četvrtfinale. Skroz neshvatljiv potez, em im je to najlošija podloga za oba igrača, em ovako rastu šanse da Novak odigra ovo kao pripremu za Montekarlo.
meni je još neshvatljivije što su rusi, tj. ruskinje, odabrale šljaku protiv naših devojaka
Link to comment

Zaista ne razumem ali njihov problem...

meni i nije, jer realno nase ne mogu da sacuvaju nacrtanu ovcu, a kamoli da dobiju ruskinje, mozda na modnoj pisti :D
Ma par ruskih penzionerki bi ih i tu do nogu potuklo....:D Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
  • 5 weeks later...

Troicki vjerovatno svako jutro kad se probudi prvo mora da se uštine, pa onda kaže sam sebi, boktejebo, pa ja sam bio 12. na svijetu!Otvara li se tema za šljaku? Usput, mogao bi neko da otpinuje australijski open.

Link to comment
Troicki vjerovatno svako jutro kad se probudi prvo mora da se uštine, pa onda kaže sam sebi, boktejebo, pa ja sam bio 12. na svijetu!
:lol: Ma nisam ni hteo da gledam. Ne mož Tomas da bude u toliko lošoj formi, koliko Viktor može.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...