Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

:blink: 10 poena uzastopce Mada jos uvek ne kapiram zasto stoji toliko daleko iza linije narocito na drugu servu. On barem ne mora da brine da ga ne preskoci loptica.Brejk lopta jbt Edited by anantaram
Link to comment

Čestitke Špancima.... Delpu jedan veliki..Hail.gif.edit:

zar ne bi bilo lijepo da je publika ovakva na svakom teniskom mecu?
Ma i na šahovskom, što se samo ograničavati na tenis...dry.gif Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
zar ne bi bilo lijepo da je publika ovakva na svakom teniskom mecu?
Da je ovakva publika u Bdgu, sad bi bilo "sudija bre utisaj bre ove Srbove, jebo im ja mater, u kojoj mi supi bre zivimo, jebalo nas srpstvo i Kosovo ravno, ...ma idte bre u kurac, palim ja odavde...itd"
Link to comment

Fina uvertira za sledeću sezonu, u svakom slučaju. Ako svi ostanu zdravi, imaćemo pet igrača od kojih svako može da dobije svakog, uz povremene izlete Conge, Berdiha, Tipse, plus očekujem da neko od mlađih (Raonić ili Tomić, najvjerovatnije) konačno uđe u top 10, očekuje nas uzbudljiva sezona.

Link to comment

nisam bila u prilici da gledam dc i sad mi je bas zao, citajuci vase komentare izgleda da su bili mecevi za pamcenje.ipak, iluzorno je bilo nadati se da ce spanci prokockati svoje sanse.sad ce pauza svima dobro doci i slazem se, ocekuje nas jako uzbudljiva sledeca sezona.

Link to comment

iduća sezona je olimpijska i to će biti važan faktor.goat će sve podrediti olimpijskom zlatu (još samo to mu fali, doduše fali mu i dc ali to ne može sam) a i nole će kidisati tu, za sledeću šansu će i on već biti u zavidnim godinama. meni se ne sviđa činjenica da će se to igrati na travi, al' šta da se radi i w je na travi pa ga je nole ipak osvojio :D

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...