Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Ne znam ko je tacno kriv, rekao sam "genijalci koji pravi ATP kalendar" a DK (znam da ga organizuje ITF) je deo ATP kalendara. U nedelji kada se igra DK ne igra se nista drugo od ATP turnira (ni ATP 250, ni ATP 500, a kamoli nesto ozbiljnije). Dakle sve se to uskladjuje.Ako pogledamo ATP kalendar za septembar, u prvoj nedelji je DK, a drugoj dva ATP 250 turnira (Mec i Bukurest), pa u trecoj opet 2 ATP 250 turnira (Bankok i Kuala Lumpur). Zasto nije onda DK mogao da se igra sledece nedelje, a ove nedelje da se igraju Mec i Bukurest?Isto kao 1/4 finale DK - odma posle Vimbldona, a onda posle toga se 3 nedelje igraju raznorazni turnircici i samo jedan ATP 500.
ITF se pravi luda. :isuse:http://ph.news.yahoo.com/tennis-body-chief-hits-back-nadal-tour-rage-154605376.html
Link to comment

Ranije je postojala ta jedna nedelja pauze, onda je grupa vodećih svjetskih tenisera predvođena upravo Nadalom tražila da se usvoji ovaj termin. Sledeće godine će se četvrtfinale igrati u aprilu, tako je bilo prije ovih izmjena.

Link to comment
Ranije je postojala ta jedna nedelja pauze, onda je grupa vodećih svjetskih tenisera predvođena upravo Nadalom tražila da se usvoji ovaj termin. Sledeće godine će se četvrtfinale igrati u aprilu, tako je bilo prije ovih izmjena.
Verovatno je Nadalu odgovaralo da se igra ranije, kada nije stizao do finala. Sad se pak žali da je kalendar pretrpan :P
Link to comment

“Počelo je od pomeranja finala Ju-Es opena. Nole je došao kasno i nije bio sto odsto spreman. Onda nam se desi da je Del Potro u petak odigrao meč života. Za meč i po ovog vikenda, samo je jednom bio u situaciji da spasava brejk-loptu. Ispali smo zbog niza gluposti. Žao mi je, jer sam ubeđen da bih pobedio Nalbandijana u petom meču".

Link to comment

ja ne kapiram sto bi to bilo tako lepo, ali uopste.kapiram da bi mnogi voleli da gledaju tmf-a u areni ali za protivnika u prvom kolu ih ne zelim nikako.sten moze da pobedi bilo kojeg naseg drugog reketa (a koliko su pouzdani znamo) pa ako uzmemo da su novakova dva boda sigruna (opet one man show i neizbezni pritisak <_< ), ostaje dubl sto isto nece biti setnja kroz park, ipak su fed i sten osvojili olimpijsko zlato.ja bih volela da dobijemo najlakseg moguceg protivnika, cisto da se osiguramo za naredni zreb (i bez novaka ako je ikako moguce). sledeca je ipak olimpijska godina i treba se fokusirato na to.

Link to comment

pa bilo bi lepo videti feda uzivo, koliko god on meni isao na zivcea razbucati ih jos lepse :De sad naravno da ima reprezentacija koje bi nam strateski bolje odgovarale i sa te strane se takodje slazem

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...