Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

devojke upravo igraju odlucujuci mec cetvrfinala. parovi wickmayer/van xxxx protiv jovanovski/krunictrenutno je 2:2 u mecevima. (wickmayer dobila oba meca, flipkens oba izgubila).jelena je odigrala juce, ali danas je otkazala zbog povrede.

Link to comment

S obzirom na neke okolnosti (servis i masu/visinu), Aleksandri bi možda bilo pametno da ako ne uspe da uradi nešto značajnije u singlu u sledećih godinu-dve, da se baci ozbiljno na dubl. Ima eksplozivnost i brzinu, inteligentna je, jedino da nadje partnerku sa istim prioritetom.Doduše, kinta je drastično manja, ali bolje biti Ziki, nego Ilija.

Link to comment

slazem se apsolutnoOdlicne su bile i bravo za njihjelenin hematomsp-jankoviceva_150x0.jpgOdjavljujem se na neko vreme zbog obaveza, pozdrav drustvu i budite malo zivlji :)

Edited by Afterburner
Link to comment

Ima li neko da ostaje na ovom podforumu?Btw, čitao sam malo i tu avangardu za vrijeme ao. Odveć isuviše familijarno, ako se mene pita. (Doduše, ima te boljke i ovde, ali ne u toj mjeri i ne na sportskom djelu foruma.)Fed kup nisam ispratio, svaka čast, prilično iznenađenje za mene.

Link to comment
Ima li neko da ostaje na ovom podforumu?Btw, čitao sam malo i tu avangardu za vrijeme ao. Odveć isuviše familijarno, ako se mene pita. (Doduše, ima te boljke i ovde, ali ne u toj mjeri i ne na sportskom djelu foruma.)Fed kup nisam ispratio, svaka čast, prilično iznenađenje za mene.
Ma manje-više 50-tak ljudi se vrti na po 3-4 foruma, jedina razlika mu dodje kako koji forum kao celina odgovara svakom ponaosob.Malo jeste zadivljujuće da sa realno prosečnijom formom i postavom, nego u nekim ranijim slučajevima, naprave najbolji rezultat ikad, ali dobro, ima nešto i do žreba.
Link to comment

ja sada gledam kakve veze ima zreb sa postavom na forumu :lol:a ovde je sada tiho jer je teacher iz ljubomore oterao harpera... a ovaj sada izigrava uvredjenu mladu, pa tvrdi pazar...

Link to comment
Prvo cestitke devojkama na najvecem uspehu nase reprezentacije.Sanse u polufinalu nam skacu sa 0,1 na 1% http://rt.com/sport/tennis/sharapova-russia-serbia-fed-cup-tarpischev-573/I jos jedan link koji nema veze sa Fed kupom, ali mi se ucinilo zanimljivim ko se oglasio povodom glasnih teniserki :unsure:http://www.thetennisspace.com/opinion/seles-exclusive-stop-grunting-if-the-fans-demand-it/
Intervju je otprilike, kako da odjebem novinara najjednostavnije, a da se ne ispalim previše.
Link to comment
http://pressonline.rs/sr/sport/tenis/story/202221/Na+redu+Rusija.htmlMeč je bio veoma težak jer Belgijanke imaju jak dubl. Bojana i Aleksandra su se definitivno ustalile kao sjajna kombinacija - kaže teniski stručnjak Radmilo Armenulić.Međutim, ako u Moskvi budemo igrali u najjačem sastavu, sve je moguće.Mislim da bi lako moglo da se dogodi da ponovo presudi meč parova, u kome mi imamo veliku šansu jer Ruskinje ne igraju tako često dubl.S druge strane, mi imamo uigranu kombinaciju, što je pokazao i meč sa Belgijom - rekao je Armenulić.Inace za Belgiju je dubl igrala devojcica koja je 999. na svetu u dublu i koja nikad nije odigrala nijedan mec u FED kupu dok je ruski dublu Kuznjecova-Zvonareva zvanicni sampion Australian opena. Je li ovo kod Radmila bilo oduvek ili je doslo sa godinama posto su mu svi komentari u poslednje vreme u ovom stilu?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...