Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Nakon osvajanja DC moj lični stav prema istom se u velikoj meri promenio. Sada mi je značajan jedino kao instrument koji može da dovede neko vrhunsko ime kod nas u BG. Ako postoji promil šansi da vidimo Feda uživo, ja sam za to da izvučemo Švicere...Zbog toga i žalim što nismo prošli Argentinu. Jedini način da gledam jedan klasik Nole vs. Rafa je u DC u Beogradu, osim ukoliko se Rafa naprasno ne odluči da poseti SO, a verovatnoća da se to desi je eksponencijalno manja od verovatnoće da Srbija do kraja godine postane punopravna članica EU...

Link to comment

Izvučeni parovi za Dejvis kup 2012.- Spain (s)©(*) v Kazakhstan- Russia (s) v Austria ©- France (s) v Canada ©(*)- USA (s) v Switzerland ©- Italy v Czech Republic (s)©- Sweden v Serbia (s)©- Japan ©(*) v Croatia (s)- Germany © v Argentina (s)domaćini su obeleženi sa ovim c u krugu

Edited by Garnirung
Link to comment
  • 2 months later...

Delpo je takav balvan, kao da ga je Marko Jaksic napravio.Ima bezbroj sansi da krene na mrezu kada razvuce Ferera, a on pusta mu da Daveed vraca slajs na liniju.U tajbrejku ce imati prednost zbog serve. Uze ga, 1-1 u setovima.

Edited by anantaram
Link to comment

U petom mecu ce igrati Nalbandian, ne onaj Monako?Sad Ferer ima brejk, ali njegov svaki servis gem je mucenje, da ne kazem inkvizicija. Zasto li samo Delpo ceka Fererovu servu u publici?

Edited by anantaram
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...