Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Inače, Španci su uložili protest kod organizatora Dejvis kupa, zato što su Ameri najavili podlogu (na kojoj će se igrati meč u julu) koja se, navodno, nigde ne koristi, osim na turniru u San Hozeu. Znači, neka indoor hard podloga, ali različita od standardnih i od proizvođača koji uopšte nije na listi licenciranih od strane ITF.Organizatori su im odbili žalbu, sa odgovorom, da je to indoor hard (akrilik), ovakav ili onakav i da se svuda koristi. A testiraće podlogu kad bude postavljena.Ko se tu sad više šabaniše, teško mi da procenim

Link to comment
  • 2 months later...
@TipsarevicJanko Janko TipsarevicTHE DECISION IS MADE....IF WE WIN DC THIS YEAR,ALL TEAM IS JUMPING FROM AN AIRPLANE!!!!SRBIJAAA!!!!
:lol: Edited by Un-juice
Link to comment

Deda fed je odlučio pomoći časovničarima u pohodu na svetsku grupu protiv Portugala koji ima samo dvojicu u prvih sto, na 84 i 94 mestu. Mislim da se malo kasno setio da mu taj trofej fali.

Link to comment
Deda fed je odlučio pomoći časovničarima u pohodu na svetsku grupu protiv Portugala koji ima samo dvojicu u prvih sto, na 84 i 94 mestu. Mislim da se malo kasno setio da mu taj trofej fali.
tesko da misli da moze do tog trofeja. pre ce biti da se setio da postoji malo nekih uslovcica za nastupanje na oi ;)
Link to comment

ili hoce docek ispred skupstine :lol: neko mu rekao da dolazak, a u ovom slucaju povratak na prvo mesto pocinje sa osvajanjem DCababa za repu, deda za babu, povuci, potegni, sobalishe tarabu

Link to comment
ma apsolutno, samo je trenutno pogodan za poshalice, nista cudno :P
harper lee, on 05 July 2011 - 23:09:20, said:Ja sam odavno izgubio racun ko se ovde zajebava a ko je ozbiljan.
:P cool.gif
Link to comment
tesko da misli da moze do tog trofeja. pre ce biti da se setio da postoji malo nekih uslovcica za nastupanje na oi ;)
Da... treba mu jedan meč Dejvis kupu da bi mogao da nastupi na OI, tako nešto :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...