Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Bila bi ogromna sramota da on bude potreban protiv ovih amatera tj mogli bi komotno da skacu iz aviona bez padobrana. Covek je ipak dosao i stavio se na raspolaganje :Hail: a mogao je da bude bilo gde na planeti bez da mu iko ikada zameri. Posle US Opena ce mu biti mnogo teze jer ce sa proslave titule mozda morati u Argentinu gde ce se racunati na njegova 2 poena sto nece biti ni malo lako.Viktor je vaginaMomak je mislio da moze nekoga dobiti na talenat bez da radi :rolf:
Ali je zato Fed izgubio set protiv mocnog Macada. :lol: Nisam uopste ocekivao da ce Novak da odigra ali mi se dopada sto se svi odazivaju i idu na meceve, kad su vec tu u Evropi. Lepo je zbog atmosfere.Novak je, inace, ovom pricom o Davis Cup-u kao katalizatoru njegovog uspeha napravio sranje Nadalu i Fedu jer ih sad svi cimaju da igraju upiruci prstom u "Djokovic story". Nadal se pre par dana tako israo po ITF-u kako ga nikad nisam cuo da sere po bilo kome.edit: I da ne zaboravim. Troickom se nece da izigrava zvezdu, hoce li momak skontati da nije taj kalibar jos uvek? Edited by harper lee
Link to comment

Po svoj prilici Španci će i bez Nadala počistiti jadne Amerikance. Onda imaju i domaći teren (čitaj: šljaku) protiv Francuza.Spektakularno finale u areni u najavi.

Link to comment

Gledao sam malo sinoć Špance i Amerikance i ostao zapanjen činjenicom da je Fiš njihov prvi reket. Mislim, znao sam ja to i ranije ali mi je to onako prvi put zaista doprlo u svest. Kakav pad za zemlju koja je iznedrila McEnroa i Konorsa, Agasija i Samprasa. S druge strane Rodik je na takvoj nizbrdici da to može da se poredi sa berzom na početku kolapsa. On više nije u stanju dobiti ozbiljniji rally protiv ozbiljnijeg igrača. Ja Davide izuzetno cenim ali pre samo par godina bi protiv Rodika na ovakvoj podlozi skupljao gemove...

Link to comment
S druge strane Rodik je na takvoj nizbrdici da to može da se poredi sa berzom na početku kolapsa.
:lol: sto vreme vise prolazi, sve mi je simpaticniji, ali to nema veze sa njegovim sunovratom, moram priznati da nedostaje touru...ocajan dubl mec nasihocekujem sutra brutalan popravni Edited by Afterburner
Link to comment

Ne znam zašto ne pozovu Vemića da ponovo igra za reprezentaciju? Nije on toliko mator (35 godina), a svojim iskustvom i kvalitetom je bolje rešenje za dubl sa Zimonjićem nego bilo ko od aktuelnih reprezentativaca. S Vemićem u dublu dobijamo realnu šansu za poen, plus se postiže to da nema brige oko kombinacija "Ko će da nam igra trećeg dana, a da ne bude umoran".Dolaze mečevi protiv jakih ekipa, u kojima smo domaćini. Ako se naši uzdaju na dva sigurna poena Đokovića, a treći da nam negde upadne, to nam se može obiti o glavu.

Edited by Quizmaster
Link to comment

Problem je što je broj prijavljenih igrača ograničen na 4.Slažem se da Đoković i Zimonjić iz nekog razloga po pravilu izvlače jedan iz drugoga ono najgore i da bi trebalo zaboraviti na ovu kombinaciju.

Link to comment

Nije samo to problem. Problem je što je bila baš teška svadja nakon dubl poraza od Belgije tamo neke 2004. ili 2005. i od tada je Dule van kombinacija za repku. Ja sam načuo neko nemušto objašnjenje da su ova dvojica danas igrali zajedno zbog olimpijade. Da li moraju da zabeleže neki nastup da bi bili prohodni za London ili čisto onako malo da se uklapaju postepeno nisam uspeo da skontam...

Link to comment
Problem je što je broj prijavljenih igrača ograničen na 4.
Da, ako bi u dublu bili Zimonjić-Vemić, to bi onda značilo rizikovati povredu nekog od igrača za singl, ili nemati mogućnost zamene ako su Troicki ili Tipsarević indisponirani prvog dana. S druge strane, ovako skoro sigurno gubimo poen u dublu. Nešto se mora rizikovati, a mislim da bi bolje bilo imati dobar dubl, nego kretati u meč sa rezultatom 0:1 i dilemama koga odmarati za treći dan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...